Adana su faturası ödeme işlemlerinizi online hizmetler aracılığı ile hızlı, pratik ve rahat bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Online ödeme size zaman kazandırır, işlemlerinizi bir kaç kısa adımda yorulmadan ve hiçbir zahmete katlanmadan yapmanızı sağlar. Aboneliğinizin bulunduğu ilde olmak zorunda kalmadan “Adana su faturası ödeme işleminizi internet erişiminizin bulunduğu her yerde cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Herhangi bir ödeme noktası aramak durumunda kalma zahmetinden ve zaman maliyetinden kazandıran bu yöntemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adana su faturası ödeme işleminde online hizmetleri yalnızca kendi faturalarınızı öderken değil ödeme yapmayı düşündüğünüz bir yakınınızın faturalarını öderken de kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak istediğiniz abone numarasını bildiğiniz taktirde kredi kartınız ile online ödeme yöntemini kullanarak mevcut fatura borcunu ödeyebilirsiniz.

Ödeme işlemi yaparken abone numaranızı bilmeniz yeterlidir. Kredi kartı ile güvenli ödeme sağlayabilmek ve kişisel bilgi güvenliğinizi koruyup gerçek müşteri işlemi olduğunu teyit etmek amacıyla size yöneltilen güvenlik parolasını girdikten sonra işleminizi kredi kartı bilgilerinizi girerek tamamlayabilirsiniz.

Borç sorgulama sayfasında güncel dönem borcunuzu sorgulayabildiğiniz gibi ödenmemiş veya gecikmeye uğramış borçlarınız mevcutsa aynı ekran üzerinden tüm “fatura” borcunuzu görüntüleyebilir ister bir faturayı ödeyebilir dilerseniz de tamamını tek seferde ödeyebilirsiniz. Biriken birden fazla fatura söz konusu olduğunda bütçeniz doğrultusunda tüm faturalarınızı değil bütçenize göre o an ödeyebileceğiniz faturaları da seçerek kısmi ödeme yapabilirsiniz.

Fatura borcunuz olmadığı ve tamamını ödediğiniz koşulda mevcut bir su kesintisi yaşamaya halen devam ediyorsanız Adana su aboneliğinizin bulunduğu kurumun çağrı merkezine ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Su kesintilerinden önceden haberdar olmak ve aboneliğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Adana su aboneliğinizin bulunduğu kurumun sitesine girerek öğrenebilirsiniz. Kesinti yeri, kesinti saati, kesinti sebebi ve kesintinin ne kadar süreceği hakkında önceden bilgi sahibi olarak su tüketiminiz konusunda önlem alabilirsiniz. “Adana su faturası ödeme” işlemi için mevcut borç tutarınız varsa aşağıdaki linke tıklayarak ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Adana su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan KOCAELİ SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde isu su faturası ödeme, izmit su ve izmit su faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*