“Akdeniz Elektrik” elektrik faturası ödeme işlemleriniz şimdi online ödeme yöntemi ile çok daha pratik! Kredi kartı bilgileriniz ile nerede olursanız olun bilgisayardan veya cep telefonundan internet erişiminiz olan her yerden faturalarınızı kolayca ödeyebilirsiniz. Yalnızca abone bilgilerinizi ve size güvenliğiniz için yöneltilen güvenlik parolasını girdikten hemen sonra “Akdeniz Elektrik” elektrik faturası dökümünüzü görebilirsiniz. Yalnızca kendinize ait faturaları değil aynı zamanda bir yakınınıza ait faturaları da abone numarasını bildiğiniz taktirde kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Kaçak elektrik kullanımının önüne geçmek vatndaşlık görevinizi yerine getirmek için “Akdeniz Elektrik” web sitesinde kaçak elektrik bildir bölümünden ihbarda bulunabilirsiniz.Yatırımlar ile ilgili bilgi almak için web sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi yeni bir abonelik işlemi gerçekleştirebilmek için de yine “Akdeniz Elektrik” web sayfasını ziyaret edebilir hizmetlerimiz bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz.

Destek almak istediğiniz herhangi bir konuda “Akdeniz Elektrik” müşteri hizmetlerini arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Aydınlatma şikayetinde bulunmak veya arıza kaydı açtırmak için Akdeniz Elektrik web sitesinden online olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaşanacak elektrik kesintisi, yeri, tarihi ve ne kadar srüeceği hakkında “Akdeniz Elektrik” web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

“Akdeniz Elektrik” elektrik faturası ödeme işlemini online hizmetler aracılığı ile gerçekleştiriyor olmanız il dışında bulunmanız veya yoğun iş temposu sebebiyle fatura ödemelerinizi geciktirmeniz ihtimalini ortadan kaldıracak pratik, hızlı ve basit bir yoldur. Online işlemler sayesinde cep telefonunuzdan hızlıca ödeme yapmak fatura ödemelerinizi aksatmanız ve tarihi geçmiş bir fatura sebebiyle kesinti yaşamanızı engeller. Hem zaman almayan hem de ödeme noktalarında sıra beklemek durumunda bırakmayan bu yöntem ile siz de fatura ödeme işlemlerinizi aksatmadan gerçekleştirebileceksiniz. Fatura ödeme aylık rutin bir zahmet olmaktan artık çıkacak. Online hizmetlerde fatura sorguladığınızda yalnızca o aya ait olan faturalarınızı değil geçmiş döneme ait ödememiş olduğunuz borçlarınızı da aynı ekranda görebilecek ve ister birini isterseniz de tamamını tek seferde ödeyebileceksiniz. Kesinti yaşamanız halinde fatura tutarınızı ödedikten kısa bir süre sonra elektriğiniz açılacaktır. Ödemelerinizin hafta sonuna denk gelmesi halinde elektriğinizin açılmama durumunda “Akdeniz Elektrik” müşteri hizmetlerinden ödeme durumunuzu bildirerek destek alabilirsiniz. Şimdi fatura borcunuzu ödemek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

“Akdeniz Elektrik” elektrik faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan SEPAŞ (SAKARYA) ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde elektrik faturası ödeme, elektrik faturası sorgulama sepaş ve sakarya sepaş elektrik faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*