Arhavi su faturası ödeme işlemlerinizi Arthavi Belediyesi’ne bağlı kurumun merkezine giderek ödeme yapmak yerine internet erişimi sağladığınız herhangi bir yerden dilediğiniz, sizin belirleyebileceğiniz bir saatte online fatura ödeme sisteminden gerçekleştirebilirsiniz.

Arhavi su faturası ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken bir yandan Arthavi Belediyesi’nin sizler için yaptığı proje ve çalışmaları inceleyebilir; planlı su kesintilerinden önceden haberdar olabilir veya aboneliğinize ilişkin duyurulara göz atabilirsiniz.

Arhavi su faturası ödeme işlemlerinizi online fatura ödeme sisteminde kendi aboneliğiniz için gerçekleştirdiğiniz gibi bir başka abonelik için de online fatura ödeme sisteminde fatura ödeme işlemi yapabilirsiniz. Arhavi su faturası ödeme işlemi yapacağınız kişinin abone numarası ile online fatura ödeme sisteminde fatura ödeme işleminizi kısa süreli işlem adımları ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Arhavi su faturası ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken aklınıza takılan herhangi bir konuda Arhavi su aboneliğinizi sağlayan kurumun müşteri hizmetleri birimindeki müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz. Arhavi Belediyesi Su İdaresi kurumu müşteri hizmetleri birimindeki müşteri temsilcileri size en kısa süre içerisinde teknik destek hizmeti sağlayacak, sorularınızı kısa süre içerisinde yanıtlayacaklardır. Aynı şekilde bu birime arıza bildiriminde bulunmak istediğinizde ya da kaçak ihbarında bulunmak istediğinizde de ulaşabilirsiniz.

Arthavi Belediyesi Su İdaresi web sitesi üzerinde sizlere sunulan bilgilerden faydalanarak daha iyi, sağlıklı ve doğru bir tüketim sağlayabilirsiniz. Sıkça sorulan sorular bölümünden aklınıza takılan bilgiler konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kesintisiz bir tüketim sağlamanın yolu aylı fatura ödemelerini düzenli olarak yerine getirmekten geçmektedir. Düzenli fatura ödemeleri için online fatura ödeme sistemini etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Faturalarınızı daha hızlı bir şekilde zahmetsizce ödemek için online fatura ödeme sistemi oldukça işinize yarayacak.

Hemen, şimdi bir “Arhavi su faturası ödeme” işlemini online fatura ödeme sisteminde gerçekleştirmek için aşağıdaki bağlantı linkine tıklayınız. Öncesinde, “fatura borç sorgulama” işlemi yapabilmek için Arthavi Belediyesi Su İdaresi sitesi üzerinde fatura borcunuzu sorgulayabilir, tümünü tek ekranda görüntüleyebilir; tamamını tek seferde online fatura ödeme sisteminde ödeyebilirsiniz.

 

Arhavi su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan NEVŞEHİR SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*