Su faturalarınızı öderken ekstra bir maliyete katlanmanıza, işlem sırası beklemenize ve bir fatura ödeme merkezi ya da bir fatura ödeme noktası aramanıza hiç gerek yok. Yalnızca internet erişiminiz sayesinde fatura ödeme işlemlerinizi kredi kartınız ile online fatura ödeme sisteminde hızlı, pratik ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Artvin su faturası ödeme işlemlerinizi online fatura ödeme sisteminde gerçekleştirirken takıldığınız herhangi bir işlem adımında Artvin su aboneliğinizi sağlayan kurumun müşteri hizmetleri birimindeki müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz. Artvin su aboneliğinizi sağlayan kurumun müşteri hizmetleri birimindeki müşteri temsilcileri size en kısa süre içerisinde teknik destek hizmeti sağlayacaktır. Aynı zamanda müşteri hizmetleri birimindeki müşteri temsilcilerine arıza bildiriminde veya kaçak ihbarında bulunabilirsiniz. Aboneliğinizi ilgilendiren sorularınızı yöneltebilir ve kısa süre içerisinde çözümleyebilirsiniz.

Online fatura ödeme sisteminde kredi kartı ile kendi Artvin su faturası ödeme işlemlerinizi yaptığınız gibi bir yakınınızın Artvin su faturası ödeme işlemlerini de aynı işlem adımları ile online fatura ödeme sisteminde kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Planlı su kesintilerinden önceden haberdar olabilmek için Artvin su aboneliğinizi sağlayan kurumun web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Planlı su kesintilerinden önceden haberdar olabilirsiniz. Planlanmış su kesintilerinin hangi ilçe/beldede yaşanacağı, saat kaçta yaşanacağı ve kaç saat süreceği hakkındaki bilgiye bu şekilde sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kurumunuzun web sitesi üzerinden aboneliğinizi ilgilendiren duyurulara, kurumunuzun sizin için yayınladığı ve tüketiminizi daha sağlıklı gerçekleştirebilmek için işinize yarayacak bilgilere ulaşabilir; kurumunuzun yapmış olduğu çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Hemen, şimdi bir “Artvin su faturası ödeme” işlemini online fatura ödeme sisteminde gerçekleştirebilmek için aşağıdaki bağlantı linkini tıklayabilirsiniz. Artvin su faturası ödeme işleminiz öncesinde güncel fatura borç bakiyenizi öğrenmek için Artvin su aboneliğinizi sağlayan kurumun web sitesini ziyaret ederek “fatura borç sorgulama” bölümünden güncel fatura borç bakiyenizi sorgulayabilir ve tamamını tek seferde online fatura ödeme sisteminde güvenli ve hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

 

Artvin su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan ARHAVİ SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde fatura bilgi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*