ASAT su faturası ödemelerinizi kolaylaştıracak bir yöntemle tanıştırıyoruz! Artık, faturalarınızı online ödeme yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Antalya’da bulunmanıza hiç gerek olmadan istediğiniz herhangi bir şehirden internetiniz aracılığı ile kolaylıkla kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. ASAT su faturası ödeme işlemi bu kadar pratik ve kolay.

Antalya’da ASAT merkezini aramanıza veya su faturanızı ödemek için herhangi bir şube, ödeme noktası bulmanıza gerek kalmadan online işlemler ile borç bilginizi sorgulayabilir ve anında ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

ASAT Genel Müdürlüğü Borç Sorgulama Online Formu’na Online Borç Ödeme bölümünden tıklayarak ulaştığınızda ilçe veya belde yerinizi aratarak hemen altında yer alan abone numarası kısmına abone numarası bilginizi girdiğinizde tüm ASAT su faturası borcunuzu öğrenebilir ve kredi kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Gün içerisinde saat 17.00’dan sonra yaptığınız işlemler ertesi resmi iş gününde işleme koyulacaktır. Bu bilgi sebebi ile eğer su kesintisi yaşıyor iseniz; ödemenizi yaptıktan sonra ALO 185’ i arayarak ödemenizi yaptığınıza ve suyunuzun kesik olduğuna dair bilgi vermeniz gerekmektedir.

Tarife veya yönetmelikteki değişiklikler, diğer duyurular için “ASAT” web sitesini ziyaret edebilir bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde hangi ilçe ve beldelerde su kesintisi yaşanacağına dair bilgi almak istereniz yine ASAT web sitesinde duyurular bölümünün bulunduğu anasayfada su kesinti leri bölümünden belde veya ilçe seçimi yaparak hangi sebep  ile hangi tarih ve saatte kesinti yaşanacağına dair bilgi alabilirsiniz.

ASAT su faturası ödeme işlemini yaparken bir yandan yatırım ve projeler hakkında bilgi sahibi olabilir ASAT haberlere göz atabilirsiniz. E – ASAT bölümünden faturanızı hesaplayabilir, e – belge doğrulama, e – belge görüntüleme işlemlerini de aynı web sitesi içerisinde yapabilirsiniz.

ASAT su faturası ödeme işlemlerinizi geciktirme ve bu sebeple yaşanabilecek olası su kesintilerine bir nebze önlem olan kolay ödeme yöntemi ile faturalarınızı zamanında ödemek sizin için bir avantaj sağlayacak. ASAT su faturası ödeme işleminizi hemen yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

ASAT su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan SAKARYA SASKİ SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde adasu fatura ödeme, sakarya saski ve sakarya su hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*