ASKİ Ankara su faturası ödeme işlemlerinizi Ankara ilinde bulunmadan da ödemek ister misiniz? Hiç bir kesintiye maruz kalmadan siz ASKİ abonesi olduğunuz şehirde olmasanız bile internetinizin bulunduğu her yerden fatura ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca abone bilgileriniz ile online fatura ödeme hizmetini kullanarak kredi kartı bilgileriniz ile ödeme yapabilirsiniz. Üstelik, yalnızca kendi faturalarınızı değil ASKİ abonesi olan bir tanıdığınızın faturalarını da abone numarasını girmek kaydı ile kredi kartınız ile online ödeyebilirsiniz. Online ödeme yöntemi ile fatura ödeme işlemi artık bu sayede çok daha kolay.

ASKİ internet sitesinden aboneliğinize ait tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda canlı desteğe bağlanabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ankara’da yapılan hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilir veya aboneliğinizi ilgilendiren duyurulara ASKİ web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlinizdeki su kesintilerini, sebepelerini, tarih ve zamanlarını öğrenmek için ASKİ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. ASKİ su aboneliğinize ilişkin bir arıza mevcut ise online olarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz veya müşteri hizmetlerinden konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

ASKİ abonelik işlemleri bölümünden tarife ve paketlere ulaşabilirsiniz. Daha kaliteli su tüketimini nasıl sağlayacağınız ile alakalı bilgilere de yine ASKİ web sitesinden ulaşabilir faturanızın daha düşük bir tutar ile gelmesini sağlayabilirsiniz.

Su kaynakları, su kalitesi, içme suyu arıtma, atık su arıtma ve labaratuvar hizmetleri hakkında ASKİ web sitesinden bilgi alabilirsiniz. Aboneliğinizde T.C. kimlik no düzenlemesi yapmak istiyorsanız online olarak ASKİ web sitesinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ASKİ’nin tüm bu hizmetlerinin yanı sıra faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilmek için size sunulan online hizmetler bölümünü rahatça kullanabilir pratik bir şekilde her ay faturalarınızı hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz. ASKİ su faturası ödeme işlemini pratik bir hale dönüşürmek için cep telefonunuza abone numaranızı not almanız yeterli ve faydalı olacaktır. Faturanızı şimdi ödemek için aşağıda yer alan linke tıklamanız yeterlidir.

ASKİ su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan ASAT SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde antalya asat borç ödeme, antalya asat borç sorgulama ve antalya asat fatura sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*