Avea, Türk Telekom ve TT Net markaları artık bir arada. Yaşadığınız herhangi bir problem veya talepleriniz ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için tek bir müşteri hizmetleri telefon numarasından veya turktelekom.com.tr’ den detaylı bilgiye ulaşabilir; 3 ayrı hizmetin tek bir alanda toplandığı turktelekom.com.tr’ den kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Yine aynı şekilde Avea telefon faturanızı ödemek de siz kullanıcıları için artık çok daha kolay. Avea telefon faturası ödeme işleminizi yalnızca birkaç dakikada ekstra bir yorgunluğa katlanmadan internet erişiminizin olduğu her yerden kredi kartı bilgileriniz ile ödeyebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için telefon numaranızı bilmeniz ve güvenliğiniz için sorulan güvenlik kodu alanını doldurmanız yeterli olacaktır. Dakikalar içerisinde ödeme işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Üstelik herhangi bir ödeme noktası arama zahmetine katlanmadan.

Lira yükleme veya Online işlemler ile ilgili tüm işlemlerinizi yine turktelecom.com.tr’ den yapabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz paket ve tarifeler ile ilgili bilgiyi yine müşteri hizmetlerine ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Avea, siz müşterilerinin memnuniyeti için birçok kampanya ve fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlar sizin de cebinizi rahatlatacak. Faturalı, faturasız tüm hatlara yönelik yapılan kampanya ve fırsatları görüntüleyebilmek için web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Tarife değişikli daha ekonomik paketler için yine detaylı bilgi aynı sayfada görüntülenecektir. Faturalı hat ve faturasız hat ödeme bilgilerinize de aynı şekilde ulaşabilirsiniz.

Avea telefon faturası ödeme işlemi için telefon numaranızı girmeniz ve işleme devam etmeniz yeterli olacaktır. Güvenliğiniz için sizden bir güvenlik parolası girmeniz istenebilir. Sonrasında karşınıza çıkan ekranda geçmişe ait varsa faturalarınızı, dönem borçlarınızı görebilir ve kredi kartınız ile güvenli bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde internet erişimine sahipseniz tüm işlemlerinizi gerçekleştirmek için tüm olanaklara sahipsiniz demektir. Geriye sadece dakikalar içerisinde faturanızı ödemek kalıyor bu da sizin için tasarlanan arayüzde çok daha pratik ve kolay. Şimdi siz de faturalarınızı Online fatura ödeme hizmeti ile kullanmayı deneyin, farkı hissedin. Avea telefon faturası ödeme işlemi ile devam etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Avea telefon faturası ödemek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan VODAFONE TELEFON FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde telefon fatura ödeme, vodafone ve vodafone fatura ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*