Ayedaş Anadolu Yakası elektrik faturası ödeme konusunda siz de ödeme noktalarını mı tercih ediyorsunuz. Artık buna gerek kalmadı. Online hizmetler aracılığı ile faturalarınızı her nerede olursanız olun 7/24 ödeyebilme imkanınız var. Bu hizmeti kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey elektrik tesisat numaranızı biliyor olmanızdır. Kredi kartı ile kolay ve güvenli ödeme hizmeti veren online işlemler servisi aylık düzenli olarak ödemeniz gereken faturalarınızı aksatmadan hızlı ve pratik bir şekilde ödemenizi sağlar.

Online fatura ödeme hizmetlerinden,  Ayedaş Anadolu Yakası elektrik faturası ödeme işlemlerini yalnızca kendi “Ayedaş Anadolu Yakası elektrik faturası ödeme işlemlerinizi yaparken değil bir yakınınıza ait Ayedaş Anadolu Yakası elektrik faturası ödeme işlemlerini yaparken de yararlanabilirsiniz.

186 çağrı merkezini her türlü abonelik sorunlarınızı çözmek için kullanabilirsiniz. Üstelik Appstore ve Google play uygulamasını indirerek de hızlı, pratik ve kolay bir şekilde dilediğiniz zaman kullanabilir, eğer yaşadığınız bir problem söz konusu ise arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Ayedaş Anadolu Yakası elektrik faturası ödeme işlemlerinizi Ayedaş Anadolu Yakası elektrik merkezi ilgili biriminin web sitesinden online hizmetler aracılığı ile gerekleştirebilir, borç bilginizi sorgulayabilir tek ekranda bu güne kadar ödemediğiniz faturalarınız varsa tümünü görüntüleyebilir, tek seferde kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Aynı web sitesi üzerinden indirimli elektrik kullanımı ile alakalı bilgi alabilir veya çağrı merkezini arayabilirsiniz. İndirimli elektrik fırsatı sayesinde artık tüketiminizde hiçbir azaltma yapmadan daha düşük tutarda ödeme yapabilme avantajı sağlayabilirsiniz.

Ayedaş Anadolu Yakası elektrik merkezi ilgili biriminin web sitesinden haberler ve duyurulara ulaşabilirsiniz. Yapılan hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilir; aboneliğiniz ile ilgili her türlü bilgiye bu web sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ayedaş Anadolu Yakası elektrik faturası ödeme işlemi yapmak için mevcut borç yekününüz söz konusu ise aşağıdaki linki kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde hemen yapabilirsiniz.

Ödeme yapmadan önce var olan borcunuz sebebiyle elektrik tüketiminiz kesildi ise ve ödeme yaptıktan sonra bu kesinti ile halen karşı karşıya iseniz, “Ayedaş Anadolu Yakası elektrik” çağrı merkezi birimini arayarak durumunuzu açıklayabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ayedaş Anadolu Yakası elektrik faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan MERAM ELEKTRİK (KONYA) ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde elektrik faturası ödeme, meram elektrik ve meram elektrik borç ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*