Balıkesir Belediyesi BASKİ su faturası ödeme işlemlerinizi “online ödeme” yöntemi ile yapın, kazançlı çıkın. Balıkesir Belediyesi BASKİ su faturası ödeme işlemlerinizde bir BASKİ ödeme noktası aramadan işlemlerinizi kredi kartınız ile online gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem size oldukça zaman kazandıracaktır.

Online ödeme yöntemi ile yalnızca kendi faturalarınızı değil fatura borcunu ödemek istediğiniz bir yakınınızın faturalarını da ödeyebilirsiniz. Bu işlem için ödeme yapacağınız BASKİ su aboneliğine ait abone numarasını bilmeniz yeterlidir. Sonrasında size güvenliğiniz açısından yöneltilen güvenlik parolasını girdikten sonra kredi kartınız ile Balıkesir Belediyesi BASKİ su faturası ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik, fatura ödemenizi yapmak için Balıkesir ilinde bulunmanız gerekmiyor. Bulunduğunuz her yerden aboneliğinizin olduğu il olan Balıkesir’de olmasanız bile internetiniz aracılığıyla her yerden kolaylıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Su kesintilerinden haberdar olmak, nerede, hangi saatte ne kadar sürelik bir kesinti olacağına dair bilgi almak ve kesinti nedenini öğrenmek için Balıkesir Belediyesi BASKİ internet sitesine bakabilirsiniz. Aynı bölümden abonelik işlemlerinize dair bilgi alabilir, fatura tutarınızı sorgulayabilirsiniz ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. “Balıkesir Belediyesi BASKİ” web sitesinden yine online işlemler bölümüne tıklayarak abone bilgi güncelleme bölümünden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

ALO 185 çağrı merkezini veya 0266 202 10 10 nolu telefon numarasından destek almak istediğiniz her konuda ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Balıkesir Belediyesi BASKİ web sitesi üzerinden hizmetler bölümüne tıklayarak güncel ihaleler ve projeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Balıkesir Belediyesi BASKİ web sitesi üzerinde yer alan iletişim bölümünden bilgi edinme formunu doldurarak da hizmetler hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri talep edebilirsiniz.

Faturalarınıza “ödeme kolaylığı” getiren online işlem hizmetinden hemen yararlanmak ve kredi kartınız ile “kolay ödeme yöntemini kullanmak için eğer mevcut borç tutarınız söz konusu ise; aşağıdaki linke tıklayarak ödemenizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Balıkesir Belediyesi BASKİ su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan İZMİR JEOTERMAL SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde izmir jeotermal, izmir jeotermal borç ödeme ve izmir jeotermal su faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*