Başkent elektrik faturası ödeme işlemleriniz için Ankara’da olmanız gerekmiyor. Bulunduğunuz herhangi bir yerden internetiniz aracılığıyla faturalarınızı geciktirmeden ödeyebilirsiniz. Üstelik, yalnızca kendinize ait faturaları değil aynı zamanda faturasını ödemek istediğiniz herhangi bir tanıdığınızın faturalarını da abone numarasını bildiğiniz taktirde ödeyebilirsiniz.

Elektrik ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru için Başkent Tedaş web sitesini ziyaret edebilir burada sıkça sorulan sorular bölümünden sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Elektrik ile ilgili arıza kaydı açtırmak, bir sorununuzu dile getirmek veya ödeme yaparken yaşadığınız herhangi bir problemi aktarmak için her türlü soru/öneri veya şikayetlerinizde 186 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

186 çağrı merkezi aynı zamanda AppStore ve Google Play’de. Telefonunuza indirerek daha kısa yol ile pratik bir çözüm sağlayabilirsiniz.

Başkent elektrik faturası ödeme işleminizi online yaparak yine pratik bir işlem ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Sadece tesisat numaranız ile kredi kartı ile “online ödeme” yapabilirsiniz. Bu yalnızca birkaç dakikanızı alacak bir işlemdir. Böylece her ay zahmetli fatura ödeme derdine son verebilirsiniz. Siz de henüz “online fatura ödeme” ile tanışmadıysanız hayatınızı kolaylaştıracak bu fırsatı kaçırmayın.

“Elektrik” hizmeti ile ilgili yasal bildirimlerden, yatırım çalışmalarından, ar-ge çalışmalarından ve duyurulardan haberdar olmak için Başkent Tedaş web sitesini ziyaret ederek bilgilendirme bölümünden bilgi alabilirsiniz. Arıza ve aydınlatma başvurusunu da yine aynı bölümden yapabilirsiniz.

Başkent Tedaş web sitesinde yer alan sosyal sorumluluk projelerine göz atabilirsiniz. Enerji verimliliği önerileri ile daha verimli ve tasarruflu “elektrik” kullanımını nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Güvenli elektrik kullanımı ile ilgili de yine aynı web sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Güvenli elektrik kullanımı, aklınıza takılan sorular ile ilgili destek ve güvenli, pratik fatura ödeme yöntemi ile daha güvenli ve kaliteli kullanım sağlamak için şimdi bir adım atın. Siz de önerileri dikkate alın ve elektrik kullanımı konusunda doğru bilgiye sahip olun. Online ödeme kolaylığı ile faturalarınızı ertelemeden yatırın ve hayatınızı kolaylaştırın. Faturanızı ödemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Başkent elektrik faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan GEDİZ ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde elektrik fatura sorgulama gediz, elektrik faturası ödeme ve gediz elektirik borç ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*