Başkent doğalgaz faturası ödeme işlemlerini bir ödeme noktasından yapmak yerine online işlemleri tercih ederek daha kazançlı çıkablirsiniz. Online işlemlerde ödemeleriniz hızlı, pratik ve kolay halledilebilirdir. Ödeme yapmak için herhangi bir ödeme noktasında sıra beklemeden veya ek işlem ücreti ödemeden her nerede olursanız olun ödemelerinizi online ödeme yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. “Başkent Doğalgaz” abonesi iseniz, firmanın bulunduğu Ankara ilinde olmamanız ödeme yapmanıza engel teşkil etmez. İnternet aracılığıyla dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz de cep telefonunuzdan kolaylıkla ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başkent doğalgaz faturası ödeme işlemlerinizde problem yaşadığınızda, aboneliğiniz ile ilgili soru,talep ve önerilerinizde yeni abonelik işlemi yaptırmak istediğiniz durumlarda ve güvenli doğalgaz kullanımı konusunda detaylı bilgi almak istediğinizde aklınıza takılan her türlü soruda Başkent doğalgaz müşteri hizmetlerini 444 6 429’u veya ALO 189’u arayarak müşteri destek biriminden bilgi alabilirsiniz.

Güvenli doğalgaz kullanımı için Başkent Doğalgaz web sitesini ziyaret ederek de doğru ve güvenli kullanım için detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz web sitesinden online işlemler bölümüne girerek online yapabileceğiniz bir çok işlem bulunuyor. Zaman kaybetmeden, hızlı ve pratik bir işlem gerçekleştirmek istediğinizde Başkent doğalgaz web sitesinin online işlemler bölümünden bir çok işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Başkent doğalgaz web sitesinde, doğalgaz satış fiyatlarına bakabilir, hizmet noktalarını sorgulayabilir, tahmini fatura tutarınızı hesaplayabilir, alacak sorgulayabilir, fatura tüketiminizi sorgulayabilir, bildirim talebinde bulunabilir ve fatura ödeme işleminiz için borç sorgulama bölümünden faydalanabilirsiniz. Başkent doğalgaz web sitesinden online işlemler bölümüne girdiğinizde bu işlemler yanında bu işlemler gibi yapabileceğiniz daha bir çok online işlem bulunmaktadır. Pratik, kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi “Başkent doğalgaz” web sitesi online işlemler bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

Online hizmerler aracılığı “fatura ödeme” hizmetini yalnızca kendi Başkent doğalgaz elektrik faturası ödeme işlemlerinizde değil aynı zamanda bir yakınınıza ait “Başkent doğalgaz faturası ödeme işlemi için de kullanabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için fatura ödemesini yapacağınız kişinin abone numarasını bilmeniz yeterlidir. Sonrasında kredi kartınız ile online işlemler hizmetini kullanarak “fatura ödemesi”  yapabilirsiniz. Bu işlemi hemen gerçekleştirmek için aşağıdaki bağlantı linkine tıklamanız yeterlidir.

 

Başkent doğalgaz faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan SAMGAZ GAZ FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde samgaz, samgaz doğalgaz borç ödeme ve samgaz doğalgaz faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*