Batman su faturası ödeme işlemlerinizi kredi kartıyla online fatura ödeme sisteminde gerçekleştirin, siz de hiç zaman kaybetmeden aylık fatura ödemelerinizde rahat edin. Rutin işlerinizin arasında fatura ödemek zorunda kalmadan dilediğiniz saatte 7/24 fatura ödeme avantajı ile dilediğiniz zaman faturalarınızı ödeyin, zamanınızın çoğu size ve sevdiklerinize kalsın. Üstelik, ister şehir dışında olun ister herhangi bir yerde fatura ödemelerinizi internet erişiminiz sayesinde kredi kartınız ile her yerden yapabilirsiniz. Artık, fatura ödemek için aboneliğinizin bulunduğu şehirde olmanıza, bir ödeme merkezine veya bir ödeme noktasına gitmenize hiç gerek yok. İşlem sırası beklemek yok ve ekstra bir hizmet işlem ücreti ödemek yok. Online fatura ödeme sisteminde her şey tam da istediğiniz gibi…

Batman su faturası ödeme işlemlerinizi kendi fatura ödeme işlemleriniz için kredi kartıyla online fatura ödeme sisteminde halledebileceğiniz gibi fatura ödeme işlemini yapmak istediğiniz herhangi bir yakınınız için de online fatura ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Bir yakınınız için online fatura ödeme sistemini kullanarak fatura ödeme işlemi yapabilmek için ihtiyacınız olan ekstra tek bilgi Batman su faturası ödeme işlemini yapacağınız kişiye ait olan abone numarasıdır. Bu bilgiyi Batman su faturası ödeme işlemini yapacağınız kişiden temin etmenizin ardından Batman su faturası ödeme işlemini tıpkı kendi fatura ödeme işlemini yaptığınız gibi bir yakınınız için de aynı işlem adımları ile online fatura ödeme sisteminde kredi kartı ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz.

Su kesintilerinden önceden haberdar olmak için Batman su aboneliğinizin yer aldığı kurumun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hemen, şimdi bir Batman su faturası ödeme işlemini kendiniz veya bir yakınınız için online fatura ödeme sistemini kullanarak kredi kartı ile “fatura ödeme” gerçekleştirebilmek için aşağıdaki bağlantı linkinden faydalanabilirsiniz. Batman su faturası ödeme işleminizi gerçekleştirmeden önce güncel fatura borç bilginizi öğrenmek için Batman su aboneliğinizin bulunduğu kurumun web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kurumunuzun web sitesinde “fatura borç sorgulama” bölümünde tüm fatura borç bilginizi tek ekranda görüntüleyebilir ve tamamını tek seferde online fatura ödeme sisteminde kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

 

Batman su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan BARTIN SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde barın su borç sorgulama, BARTIN SU ve bartın su borç ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*