“Boğaziçi Elektirik” BEDAŞ elektrik fatura ödeme işleminizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Online fatura ödeme kolaylığından siz de faydalanın. Faturalarınızı evden, ofisinizden çıkmadan kısa sürede ödemenizi sağlayan “online fatura ödeme sistemi” ile zamandan tasarruf edin her ay fatura ödemek için yetkili bir bayi arayışına girme derdinden kurtulun. Üstelik, online “fatura ödeme” sistemi ile kendinize ait olmayan bir yakınınıza ait faturaları da boğru bilgi ışığında ödeyebilirsiniz.

“Boğaziçi Elektrik” BEDAŞ avrupa yakasında bulunmaktadır. Bu bölgenin elektriğini tüketiyorsanız BEDAŞ elektrik faturası ödeme işlemlerinizi online gerçekleştirebilirsiniz. Belli adımları takip ederek online işlem merkezinden faturanızı kolaylıkla ödeyebilir online işlem ayrıcalığının rahatlığından faydalanabilirsiniz. İşte işlem adımlarınızı kolaylaştıracak fatura ödeme adımları:

İşlem adımlarında öncelikle sorgu türünüzü belirlemelisiniz. Bir şahsa ait faturayı mı yoksa bir şahsa ait faturayı mı ödemek istediğinizi belirlemelisiniz.

Fatura ödeme işlemi için Abone numarasını girdikten sonra TC kimlik numarası veya Vergi numarası girerek işleme devam edebilirsiniz.

BEDAŞ Elektrik fatura ödeme işleminin son aşaması ise bilgilerinizin doğruluğu ve güvenliğin bir kat daha sağlanması açısından güvenlik kodunu girmeniz olacaktır. Sonrasında karşınıza çıkacak ekranda dönem fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Önceki döneme ait borçlarınız varsa onları da görüntüleyebilirsiniz.

Fatura ödeme işlemlerinin en kısa yolu online fatura ödeme sistemidir. Siz de fatura ödemenin bu rahatlığına alıştıktan sonra tüm işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

Elektrik faturası son ödeme tarihi geçtiğinden itibaren çok kısa bir süre sonra ödenmediği taktirde elektrik kesintisi problemi ile karşı karşıya gelbilirsiniz. Tek bir fatura ödemenizin belirli bir tarihi geçtikten sonra ödenmemiş olması elektriğinizin kesilmesine ve sonraki faturada açma kapama bedeli ve geç ödenmesi sebebiyle daha yüklü bir tutar ödemenize sebep olabilir. Günlük hayatın yoğunluğu sebebiyle ödemesini geciktirmek durumunda kaldığınız veya ödemeyi unuttuğunuz “elektrik faturası” borcunuz nedeniyle elektrik kesintisine uğramamak için çok kısa ve pratik bir yol olan online fatura ödeme sistemini kullanmanız size kolaylık sağlayacaktır.

Boğaziçi Elektrik Avrupa Yakası Elektrik (BEDAŞ) fatura ödemesi için tıklayınız.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*