Bor su faturası ödeme işlemlerinizi artık bir fatura ödeme merkezi veya bir fatura ödeme noktasına gitmeden kısa süre içerisinde online fatura ödeme sisteminde gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme işlemini online fatura ödeme sisteminde gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan bilgiler kredi kartı numaranız ve abonelik bilgilerinizdir. Abone numaranız ile ödeme yapabileceğiniz bu sistemde kısa süreli işlem adımları ile güvenilir bir şekilde fatura ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Fatura ödeme işlemlerini online fatura ödeme sisteminde yalnızca kendi aboneliğiniz için değil bir başka abonelik için de gerçekleştirebilirsiniz. Abone numarasını öğrendiğiniz kişinin fatura ödeme işlemini online fatura ödeme sisteminde kendi faturalarınızı öderken kullandığınız işlem adımları ile gerçekleştirirsiniz. Ekstra bir zahmete katlanmadan fatura ödeme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz bu sistemde sevdiklerinizin faturalarını ödemek de oldukça kolay ve güvenlidir.

Online fatura ödeme sistemi, aylık rutin fatura ödeme işlemlerinizi düzenli bir hale getirerek ödeme sağlamanızda size yardımcı olur. Kesintisiz bir tüketim sağlamak için faturalarınızı son ödeme tarihi geçmeden ödemeniz gerekmektedir. Online fatura ödeme sisteminde kredi kartı ödeme yöntemini kullanarak kısa işlem adımları ile fatura ödeyebilmeniz aylık fatura ödemelerinizi düzenli bir hale getirmede size fayda sağlayacaktır.

Planlı su kesintilerinden önceden haberdar olabilmek için kurumunuzun web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Planlı su kesintisinin yaşanacağı yer, su kesinti saati ve ne kadar süreceği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı web sitesi üzerinden aboneliğinize ilişkin duyurulara ulaşabilir, kurumunuzun verdiği hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sıkça sorulan sorular bölümünden aboneliğinize ilişkin aklınıza takılan veya bilmeniz gereken bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Hemen, şimdi bir “Bor su faturası ödeme” işlemini kredi kartıyla online fatura ödeme sisteminde gerçekleştirmek için aşağıdaki bağlantı linkini tıklamanız yeterlidir. Bor su faturası ödeme işleminiz öncesinde güncel fatura borç bakiyenizi sorgulamak isterseniz Bor su aboneliğinizi sağlayan kurumun web sitesini ziyaret ederek “fatura borç sorgulama” bölümünden güncel fatura borç sorgulama işlemi yapabilir; tüm faturalarınızı tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ardından, Bor su faturası ödeme işlemini online fatura ödeme sisteminde kısa sürede güvenilir işlem adımları ile kredi kartı bilgilerinizi girerek tamamlayabilirsiniz.

 

Bor su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan BABAESKİ SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde babaeski su borç ödeme, fatura ödeme ve su faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*