Bursa BUSKİ su faturası ödeme işlemi hızlı ve pratik. Online işlemler aracılığı ile BUSKİ su faturanızı kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

BUSKİ abonesi iseniz; yapılan çalışmalardan haberdar olmak için BUSKİ sitesinden detaylara ulaşabilirsiniz. Hızlı ödeme avantajı sayesinde kolaylıkla su faturanızı saniyeler içerisinde ödeyebilir böylelikle zaman kaybetmezsiniz. Su arıza veya kesintileri konusunda bir problem yaşıyorsanız Alo 185’i arayarak yardım isteyebilir, sorununuzu maksimum kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer bir BUSKİ abonesi iseniz, işlemleriniz son derece pratik olacaktır.

Fatura ödeme ile ilgili her ay çekilen zahmeti en aza indirgeyen online ve hızlı ödeme sistemi ile fazla zaman harcamadan fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme işlemleri için kısa işlem adımları ve ödeme yapmanız için gerekli kısa bilgiler ışığında rahatlıkla faturalarınızı ödeyebileceksiniz.

BUSKİ su faturası ödemek için gerekli olan bilgiler ise; T.C. Kimlik numarası, abone numarası, cep telefonu numaranız ve e – posta adresinizdir. Girmiş olduğunuz bu bilgiler doğrultusunda dönem borcunuzu veya geçmiş borçlarınızı öğrenebilir ve hemen kredi kartınız ile “ödeme” işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize ait bir faturayı ödeyebileceğiniz gibi abone numarasını ve T.C. kimlik numarasını bildiğiniz bir yakınınızın su faturası ödeme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Su faturanız ile alakalı öğrenmek istediğiniz detaylı bilgilere yine BUSKİ internet sitesinde yer alan sıkça sorulan sorular ödemeler ve fatura bilgileri abone rehberi kısmından öğrenebilirsiniz.

BUSKİ abone rehberi kısmından cevap alamadığınız sorularınızı ise; 185’i arayarak müşteri temsilcisine yöneltebilirsiniz. Sorularınıza en kısa süre içerisinde bu birimden yanıt alabilirsiniz.

Online hızlı fatura ödeme hayatınızı kolaylaştıran bir yenilik. Her ay bir sürü faturayı ödemek için sıra beklemeden yorulmadan bulunduğunuz yerden işlem yapabilme özgürlüğü size de keyifli gelecek. Zahmetli fatura ödeme derdine son veren bu sistem ile oturduğunuz yerden yalnızca internet bağlantınız sayesinde hem kendi faturalarınızı hem de ödemesini yapmak istediğiniz bir yakınınızın faturalarını rahatlıkla ödeyebileceksiniz.

BUSKİ su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan İZSU (İZMİR SU) SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde izmir izsu borç sorgulama, izmir izsu fatura sorgulama ve izsu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*