Coren elektrik faturası ödeme işlemlerinizi yapmanın en kısa yolunu biliyor musunuz? Kredi kartıyla online fatura ödeme sisteminde işler sandığınızdan çok daha pratik! Sizi yormaz, zamanınızı almaz. Böylece aylık rutin fatura ödemelerinizi çok kısa bir süre içerisinde hiçbir zahmete katlanmadan yapabilirsiniz.

Coren elektrik faturası ödeme işleminizi 7/24 dilediğiniz saatte gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, aboneliğinizin bulunduğu ilde yer almak durumunda kalmadan… Ödemelerinizi gerçekleştirmenin pratik bir yolu varken artık bir ödeme merkezi veya bir ödeme noktası aramayacak, işlem sırası beklemeyecek ve ekstra işlem maliyetlerine katlanmayacaksınız.

Coren elektrik faturası ödeme işlemlerinizi kendi fatura ödemeleriniz için yapabileceğiniz gibi bir yakınınıza ait işlemleri de aynı kolaylıkta yapabilme şansına sahipsiniz. İsterseniz şehit dışında okuyan oğlunuzun veya kızınızın faturalarını veya aklınıza gelebilecek herhangi bir kişinin “fatura” ödeme işlemlerini “kredi kartıyla online fatura ödeme” sistemini kullanarak yapabilirsiniz. Fatura ödeme işlemini bir başkası için gerçekleştirmek istediğinizde de yine aynı işlem adımları geçerlidir. Fakat tıpkı kendi fatura ödemelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gibi bir başkasına ait fatura ödeme işlemlerinde de ödeme işlemini yapacağınız kişiye ait abone numarasını bilmeniz gereklidir. Abone numarasını fatura borcunu ödeyeceğiniz kişiden güvenli bir şekilde temin ettikten hemen sonra fatura ödeme işlemini online fatura ödeme sisteminde kredi kartı bilgilerinizi girerek tamamlayabilirsiniz.

Coren elektrik faturası ödeme işlemini yaparken aklınıza takılan herhangi bir işlem adımında müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. Müşteri hizmetleri biriminde yer alan müşteri temsilcileri size en kısa süre içerisinde yardımcı olacaklardır.

Elektrik faturalarınızı zamanında ödemek size her zaman avantaj sağlar. Faiz ödemez, açma – kapama maliyetine katlanmazsınız. Üstelik, kesintisiz bir elektrik tüketimine sahip olursunuz.

Hemen, şimdi bir Coren elektrik faturası ödeme işlemini online fatura ödeme sisteminde kredi kartınız ile yapmak için aşağıdaki bağlantı linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Dilerseniz faturalarınızı ödemeden hemen önce aboneliğinizi sağlayan kurumun web sitesine girerek güncel tüm fatura borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Böylece tüm fatura borcunuz hakkında güncel bilgiye sahip olabilir ve tamamını tek seferde online fatura ödeme sisteminde kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

 

Coren elektrik faturası ödeme işlemi için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan ARAS EDAŞ ELEKTRİK ARDAHAN ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde aras edaş, ardahan elektrik faturası ödeme ve edaş elektrik faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*