Çoruh EDAŞ elektrik faturası ödeme işlemlerinizi siz nasıl yapıyorsunuz? Her ay bir ödeme noktasına giderek sıra beklemekten sıkıldınız mı? Ekstra işlem ücretleri ve yoğunluğunuz sebebiyle geciktirdiğiniz faturaların geciktirme faizleri bütçenizi zorluyor veya size ekstra bir yük getiriyorsa hatta bir sebeple ödeme yapmayı geciktirmek zorunda kaldığınız durumlarda elektrik kesintisi yaşamaya maruz kalıyorsanız online işlemler tam da size göre!

Çoruh EDAŞ elektrik faturası ödeme işlemlerinizde online işlemlerin hızlı, pratik işlem  ayrıcalığı ile işlem yapabilmek için Çoruh EDAŞ elektrik aboneliğinize ait elektrik abone numaranızı girerek kredi kartınız ile online olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. EDAŞ aboneliğinizin bulunduğu ilde olmanıza gerek kalmadan internet bağlantınız sayesinde cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, yalnızca kendi aboneliğinize ait “Çoruh EDAŞ elektrik faturası ödeme” işleminde değil bir yakınınıza ait ödeme işleminde de, –ödeme yapacağınız kişinin abone numarasını öğrenerek- bulunabilirsiniz.

Çoruh EDAŞ web sitesi üzerinden elektrik tesisat numaranızı girerek bor sorgulama işleminde bulunabilirsiniz. Yalnızca dönem borcunuzu değil aynı ekranda varsa ödememiş olduğunuz tüm borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Sonrasında tüm borçlarınızı dilerseniz online işlem hizmeti ile tek seferde ödeyebilirsiniz.

Ödeme yaparken karşılaştığınız tüm problemler, abonelik işlemleri ve aboneliğiniz hakkında bilgi sahibi olmak için, arıza bildiriminde bulunmak, aklınıza takılan her konuda bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayarak müşteri destek biriminden destek talep edebilirsiniz.

İndirimli elektrik hakkında bilgi sahibi olmak için Çoruh EDAŞ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Bu şekilde siz de indirimli elektrikten faydalanarak tüketiminizden kısıtlama yapmadan indirimden faydalanabilirsiniz. Çoruh EDAŞ web sitesi üzerinden faturalarınızı hesaplayabilir ay sonu için bütçenizi ayarlamada kendinize böyle bir kolaylık sağlayabilirsiniz.

Çoruh EDAŞ elektrik faturası ödeme işleminde bulunmanızı gerektiren ödenmemiş bir fatura borcunuz bulunuyorsa aşağıdaki linke tıklayarak ödemenizi hızlı, pratik ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ödeme yapmanıza rağmen hala elektrik kesintisi problemine maruz kalıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak destek isteyebilirsiniz.

Çoruh EDAŞ elektrik faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan AYEDAŞ ANADOLU YAKASI ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde ayedaş, ayedaş anadolu yakası ve ayedaş borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*