Denizli DESKİ su faturası ödeme işlemlerinde işlem kolaylığı, pratik ve hızlı sonuç almak için online işlemleri tercih edin. Denizli DESKİ su faturası ödeme işlemleriniz online işlemler ile oldukça basit. Yalnızca abone numaranızı bilmeniz halinde kredi kartınız ile online olarak internet erişiminizin bulunduğu her yerden istediğiniz saatte cepten veya bilgisayarınızdan dakikalar içerisinde ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz bir tanıdığınızın su faturası ödeme işlemini de kredi kartınız ile online ödeme yöntemini kullanarak yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey ödeme yapacağınız su aboneliğine ait abone numarasını biliyor olmanızdır.

Denizli DESKİ web sitesinde online işlemler yardımı ile fatura borcunuzu sorgulayabilir, fatura ödemesi yapabilir, abonelik ile ilgili bilgi edinebilir ve üyelik işlemlerinde yapmak isteyebileceğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Denizli’de su kesintisinden önceden haberdar olmak için “Denizli DESKİ” web sitesini ziyaret edebilir. Su kesintisinin hangi bölgelerde, saat kaçta, ne sebeple yaşanacağını öğrenebilir ardından bu durumun ne kadar süreceği ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aboneliğinize ait abonelik duyuruları ve haberlerden bilgi almak isterseniz Denizli DESKİ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde veya işlem esnasında karşılaştığınız herhangi bir problemde ALO DESKİ 185 nolu hattı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fatura ödeme sayfasında bilgi girişi yaptıktan sonra görüntüleyeceğiniz ekranda yalnızca dönem borçlarınızı değil aynı zamanda geçmiş döneme ait borç tutarlarınızı da görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz, tamamını dilerseniz bir kısmını ödeyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçmeden faturalarınızı düzenli bir şekilde ödeyebilme fırsatını hemen yakalamak için online ödeme sistemini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizli DESKİ su faturası ödeme işlemlerinizde kolaylık kazanmak ve işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmek isterseniz online işlemleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Online işlemler sizi yormaz, pratik ve hızlıdır. Henüz ödemediğiniz bir su faturası borcunuz bulunuyorsa online ödeme yöntemini kullanarak kredi kartınız ile “ödeme” yapabilmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Denizli DESKİ su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan ADANA SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde adana su, adana su borç ödeme ve adana su borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*