Dicle EPSAŞ elektrik faturası ödeme işlemlerinde online ödeme yöntemi ile kendinize zaman tasarrufu yaratın. Ödeme noktasına gitmenize, sıra beklemenize gerek kalmadan online hizmetler saracılığı ile kredi kartı bilgilerinizle dakikalar içerisinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece faturalarınızın son ödeme tarihini geçirmeden ve elektrik kesintisine maruz kalmadan düzenli bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Dicle EPSAŞ elektrik faturası ödeme işlemini yalnızca kendiniz için değil bir yakınınız için de yapabilirsiniz. Abone numarasını bildiğiniz kişinin fatura ödeme işlemlerini kredi kartınız ile pratik bir şekilde ödeyebilirsiniz. Ödeme yapabilmek için aboneliğinizin bulunduğu Dicle’de olmanıza hiç gerek yok. Dilediğiniz her yerden online hizmetler aracılığıyla internet bağlantınız sayesinde ister cepten istersen de bilgisayarınızdan ödemenizi anında 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimli elektrik kullanımından sizde faydalanmak istiyorsanız Dicle EPSAŞ web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerini, arayarak da konu hakkında bilgi talebinde bulunabilir ve elektrik indiriminden faydalanarak sizde avantajlı elektrik tüketimine başlayabilirsiniz.

Dicle EPSAŞ web sitesi üzerinden bunları biliyor muydunuz? Bölümüne tıklayarak elektrik kullanımınız ile alakalı tüketiminizi avantaja çevirecek ve bilmiyor olabileceğiniz bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Dicle EPSAŞ web sitesi üzerinden abonelik işlemlerinizi yapabilir yeni abone olabilirsiniz. Sizi çok yormayan kısa işlem adımları ile abonelik başvurunuzu kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura borcunuzu ödeme tutarınızı sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Bu işlem için tesisat numaranızı bilmeniz yeterlidir. Tesisat numaranızı bilmiyorsanız tesisat numarası yazacağınız alanın yanında yer alan tesisat numarası sorgula butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Aylık olarak kullandığınız elektrik miktarınızı hesaplayabilir tasarruflarınızı bu hesaba göre ayarlayabilirsiniz. Elektrik tüketimini kullandığınız mesken/iş yeri tipini seçerek işleminize devam edebilirsiniz.

Dilerseniz abone bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bu işlem ve fatura ödeme işlemleriniz için bir şubeye gitmenize hiç gerek kalmadan online olarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Online fatura ödemeyi tercih ederek kazançlı çıkabilirsiniz. Sıra bekleme derdine son veren zamanınızı kendinize daha fazla ayırmanızı sağlayan bu sistem ile kolay işlem ayrıcalığına bayılacaksınız. Dicle EPSAŞ elektrik faturası ödeme işlemi için mevcut borcunuz varsa aşağıda yer alan linkten ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Dicle EPSAŞ elektrik faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan SEPAŞ DÜZCE ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde düzce elektrik, elektrik faturası ödeme ve elektrik faturası sorgulama sepaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*