ESGAZ gaz faturası ödeme işlemlerinizde artık bir ödeme noktası aramaya, sıra beklemeye ve aboneliğinizin bulunduğu ilde yer almanıza hiç gerek yok. İş için şehir dışındasınız veya tatilde herhangi bir sebeple aboneliğinizin bulunduğu ilde yer alamıyorsunuz ve faturanızın da son ödeme tarihi yaklaşıyorsa online hizmetler sayesinde ödemenizi istediğiniz yerden kolayca yapabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde internetinizin olması halinde ödemenizi bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan pratik bir şekilde dakikalar içerisinde bir kaç adım işlemle gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca kendinize ait ESGAZ doğalgaz faturası ödeme işlemini değil bir yakınınıza ait ödemeyi de aynı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödemesini yapacağınız kişinin abone numarasını öğrenerek kredi kartınız ile online işlemler aracılığıyla dakikalar içerisinde ödeme yapabilirsiniz.

ESGAZ kampanya ve duyuruları hakkında bilgi sahibi olmak için ESGAZ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yine aynı şekilde güvenli doğalgaz kullaımı için yapmanız gerekenler öğrenmek için de ESGAZ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Güvenli doğalgaz kullanımını öğrenmek hem sağlığınız, hem doğalgazdan yüksek verim almak hem de ay sonu faturanızın kabarık gelmemesini sağlayacaktır.

ESGAZ A.Ş. son günlerde ESGAZ çağrı merkezinden arayarak doğalgaz bakımınızın geldiğini, mevzuat hükmünce kombi bakımının zorunlu hale geldiğini belirterek yalan beyanda bulunduklarını tespit etmiştir. Siz de sizi bu ve benzeri şekillerde bir kurum tarafından aradıklarını iddia eden ve bir yaptırıma mebur kılan durumlar yaşadığınızda detaylı bilgi almadan ve konu ile ilgili geniş çerçevede bir araştırma yapmadan inanmamalısınız.

ESGAZ aboneliğiniz ile alakalı bir soruna çözüm bulmak, aklınıza takılan bir konuyu danışmak, talep, öneri ve görüşlerinizi bildirmek için 0222 330 00 00 nolu telefonu arayabilir veya ALO 187 nolu hattı arayarak ihbar ve yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Faturalarınız için e-fatura başvurusunda bulunabilir faturalarınızı tarafınıza elektronik posta aracılığı ile ulaşmasını sağlayabilirsiniz. ESGAZ gaz faturası ödeme işlemi için güncel bir bakiyeniz bulunuyorsa aşağıdaki linke tıklayarak kolaylıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

ESGAZ gaz faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan BAŞKENT DOĞALGAZ FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde ankara doğalgaz fatura ödeme, ankara doğalgaz fatura sorgulama ve başkent doğalgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*