ESKİ su faturası ödeme işlemlerinizi online işlemler aracılığıyla gerçekleştirmeniz size zaman maliyeti ve ekstra işlem ücreti maliyeti açısından fayda sağlayacaktır. ESKİ aboneliğinizin bulunduğu ilde olmak zorunda kalmadan dilediğiniz her yerden ESKİ su faturası ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu sayede bir ödeme noktası aramak durumunda kalmaz ve ödeme sırası beklemeden internetiniz aracılığıyla kolay, pratik ve hızlı işlem ayrıcalığı ile bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Yalnızca kendi aboneliğinize ait faturaları değil aynı zamanda abone numarasını bildiğiniz bir yakınınızın ESKİ su faturası ödeme işlemini kredi kartınız ile dilediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. Faturalarınızı online işlemler aracılığıyla ödemenin bir diğer avantajı ise; günlük rutin yaşamda ödeme yapmak için bir ödeme noktasına gitmeye fırsat bulamadığınız durumlarda faturalarınızın son ödeme tarihini geçirmeden internet bağlantınız aracılığı ile kolaylıkla “ödeme” yapabilmektir. Böylece, son ödeme tarihini geçirdiğiniz için su kesintisi problemi ile karşı karşıya kalma ihtimaliniz azalacak faturalarınızı kolaylıkla ödemek sizi fatura ödeme işleminizi geciktirme probleminden kurtaracaktır.

ESKİ web sitesinden abone işleri bölümüne tıklayarak kayıt için istenen belgeler, ücretler ve cezalar, fiyat tarifeleri, abonelik kapatma, anlaşmalı bankalar bilgisine ulaşabilirsiniz. Su kesintilerinden önceden haberdar olmak, sebebini, tarihini, süresini ve hangi beldede kesinti olduğuna dair bilgiyi almak için ESKİ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir ilinde yer alan ve buradaki abonelerine hizmet veren ESKİ web sitesinde aynı zamanda Eskişehir’den fotoğraflara ve telefon rehberine de yer veriyor.

Su aboneliğiniz hakkında genel bilgi almak Eskişehir ESKİ su hizmeti hakkında çıkan haberlerden haberdar olmak, gelişmeleri takip etmek, proje, ihale ve yatırımlar hakkında bilgi sahibi olmak kısacası merak ettiğiniz her konuda bilginiz olsun istiyorsanız ESKİ web sitesinden bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Su aboneliğinizi doğru yönetmek yani avantajlı, dikkatli ve kaliteli su tüketimi sağlamak için ESKİ web sitesinde yer alan dikkat etmeniz gereken konular bölümünden bilgi alabilirsiniz.

ESKİ aboneliğinize ait ödemeniz gereken bir “ESKİ su faturası ödeme” işleminiz varsa aşağıdaki bağlantı linkine tıklayarak kolaylıkla ödemenizi yapabilirsiniz.

 

ESKİ su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan BALIKESİR BELEDİYESİ BASKİ SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde balıkesir baski su faturası ödeme, balıkesir su faturası ve balıkesir su faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*