GASKİ Gaziantep su faturası ödeme işlemleriniz için aboneliğinizin bulunduğu Gaziantep ilinde olmanıza hiç gerek yok. Online hizmetler aracılığı ile internetinizin bulunduğu her yerden kredi kartınız ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. İster kendinize ait faturaları ödeyebilir isterseniz de bir tanıdığınıza ait faturaları kolaylıkla ödeyebilirsiniz. GASKİ su faturası ödeme işleminizi yapabilmeniz için GASKİ su abonelik numaranızı bilmeniz yeterlidir. Sonrasında kredi kartınız ile ödeme yaparken güvenliğiniz için size sorulan parolayı girdikten sonra ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

GASKİ Gaziantep su kesintilerinden önceden haberdar olabilmek, kesinti yeri, tarihi, sebebi ve süresi hakkında bilgi sahibi olmak için GASKİ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Fatura ödemelerinizi yaptığınız halde kesintide olan suyunuz için 0342 211 13 00 nolu telefon numarasını arayabilir; arıza bildirimleriniz için ALO 153 nolu hattı arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Bilgi edinmek istediğiniz herhangi bir konuda ilgili formu doldurarak gaski@gaski.gov.tr mail adresine başvurabilirsiniz.

GASKİ web sitesinde fatura işlemleri bölümünden faturanıza itirazda bulunabilir, taksitlendirme avantajından yararlanabilir ve ne şekilde takitlendirme yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GASKİ sıkça sorulan sorular bölümünden su aboneliğinize dair bilmek istediğiniz konular hakkında aydınlatıcı bilgilere sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan ve “GASKİ” web sitesi üzerinde yer almayan sorular ile ilgili “GASKİ“ müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

GASKİ su faturalarınızı ödemek veya hizmet aldığınız su aboneliğinize ait fatura borcunuzu öğrenmek için online işlemleri tercih edebilirsiniz. GASKİ web sitesi üzerinde online işlemler bölümünden ödemenizi Bonus özellikli kartlar ve diğer kredi kartlar seçeneklerinden birine tıklayarak yapabilirsiniz.

Online ödeme size günlük yaşamınızda kolaylık sağlar. Sıra bekleme derdi olmadan, bir ödeme noktası aramadan ve özellikle, günlük yaşamda yoğun iş temponuz arasında ödeme yapmak için zaman bulamadığınızdan geciktirdiğiniz faturalarınız için bir kolaylık sağlayacak. Artık sizde fatura ödeme işlemlerinizi GASKİ online işlemler aracılığı ile hızlı, pratik ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Mevcut borç durumunuz söz konusu ise aşağıdaki bağlantı linkine tıklayarak ödemenizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

GASKİ Gaziantep su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan TRABZON SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde trabzon borç ödeme, trabzon su ve trabzon su borcu öeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*