Gediz elektrik faturası ödeme işlemi için artık bir ödeme noktası aramanıza hiç gerek yok. Online fatura ödeme sistemi ile bulunduğunuz yerden kolayca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

“Gediz elektrik” İzmir ilindedir. Ancak; İzmir’de olmanız gerekmeden dildiğiniz her yerden faturanızı ödeyebilir hatta öncesinde ne kadar borcunuz olduğunu hızlıca sorgulayabilirsiniz. Şehir dışında olduğunuz için ödeyemediğiniz elektrik faturası sebebiyle elektrik kesintisine maruz kalmadan ve bir sonraki aya yansıtılan açma kapama ücreti ile ekstra bir maliyete katlanmadan hızlı ve pratik, kolay bir şekilde faturanızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

Elektrik faturası son ödeme tarihine dikkat edilerek ödenmelidir. Yapılmayan ödemeleriniz sebebi ile bir diğer faturanız henüz kesilmeden elektrik tüketiminiz kesintiye uğrayabilir ve mağdur olabilirsiniz. Eğer Online fatura ödeme sistemine alışırsanız pratik bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştireceğinizden herhangi bir kesintiye maruz kalmadan faturalarınızı saniyeler içerisinde ödeyebilir herhangi bir kesinti ücreti maliyetine de katlanmak durumunda kalmazsınız.

Problem yaşadığınız veya ödeme yaparken karşılaşabileceğiniz herhangi bir problemde müşteri hizmetlerinden 7/24 destek alabilir işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri size talep ettiğiniz her konuda destek olacaklardır. “Gediz elektrik faturası ödemesi” ve elektrik ile ilgili herhangi bir probleminizde Gediz çözüm merkezi 186’yı arayabilirsiniz.

Hızlı borç sorgulama bölümünden yalnızca tesisat numarası ve güvenlik kodunuzu girerek tüm geçmiş borç durumunuzu sorgulayabilirsiniz. Aynı bölümden ödemelerinizi kredi kartınız ile internet erişiminiz olan her yerden yapabilirsiniz.

Faturalarınızı takip edebilmek için telefon bankacılığı hesabı kullanıyorsanız “elektrik faturası” bilgilerinizi telefon bankacılığınıza kaydederek borç durumunu sorgulamada kullanabilirsiniz. Her ay güncel olarak borç durumunuzu bu şekilde de takip edebilirsiniz.

Bulunulan herhangi bir yerden ödeme yapabilme kolaylığı sizi zaman ve tasarruf açısından rahatlatacak. Ödeme noktalarının kimisinde denk gelebileceğiniz işlem ücreti ödemeksizin Online fatura ödemesi sağlayabileceksiniz. Üstelik zamanınızın çoğu size kalacak. Siz de her ay “fatura” ödemesi yapmak eziyet olmaktan çıkmalı diye düşünüyorsanız Online fatura ödeme hizmetinden hemen yararlanmalısınız.

 

Gediz elektrik faturası ödemek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan BEDAŞ (BOĞAZİÇİ ELEKTRİK) FATURA ÖDEME başlıklı makalemizde bedas, bedaş elektrik borç sorgulama ve bedas elektrik faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*