Hızlı, güvenli ve kesintisiz internet ve “kolay ödeme” yöntemi ile Goonet internet tercihiniz olsun. Online “fatura ödeme” hizmeti ile internet faturanızı geciktirmeden ödeyin, hızınızı kesmeyin!

Goonet’in size sunduğu benzersiz fırsatlardan haberdar olmak için Goonet web sitenizi ziyaret edebilirsiniz. Yalnızca fiber hızlı internet değil aynı zamanda Goonet müzik, Goonet online oyun ve Goonet işyerim paketlerine de göz atabilirsiniz. Goonet‘te internette keyifle dolaşmak haricinde bankacılık, alışveriş gibi online işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kurumsal ve bireysel farklı ve ayrıcalıklı kampanyalara sahip olan Goonet internet hizmetleri bütçenize uygun çok düşük fiyatlar ile kapınızı çalıyor. Siz de bu fırsatları kaçırmamak için Goonet web sayfasında sizi bekleyen fırsatları inceleyebilirsiniz.

İnternet üzerinden başvurduğunuzda en kısa süre içerisinde Goonet müşteri danışmanları sizi arayarak tercihleriniz doğrultusunda üyeliğinizi gerçekleştireceklerdir. Herhangi bir soru veya taleplerinizde 444 06 07 nolu telefonu arayarak müşteri danışmanı ile irtibat haline geçebilirsiniz.

Goonet ile fırsatlar yalnızca sayılanlar kadar değil. “Online ödeme” sistemi ile kendinize ait Goonet internet faturası ödeme işlemini yaptığınız gibi başkasına ait Goonet internet faturası ödeme işlemini de yapabilirsiniz. Goonet faturanızı sorgulamak için sorgu türünüzü seçerek güvenlik kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Hizmet No, T.C. Kimlik No, Vergi No veya Telefon numaranız’dan herhangi birini sorgu türü olarak seçerek birkaç saniye içerisinde faturanızı sorgulayabilirsiniz. Bu bölümden yalnızca dönem borcunuzu değil geçmiş faturalarınızı da görüntüleyebilir, kredi kartınız ile anında online olarak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapmak için bulunuğunuz şehirde bir Goonet internet faturası ödeme merkezi arama ihtiyacına gerek duymadan internet erişiminizin olduğu her yerden kredi kartınız ile “anında ödeme” gerçekleştirebilirsiniz.

Goonet internet abonesi olarak kolay ödeme yöntemi ile tanıştıktan sonra size yalnızca internetin keyfini çıkarmak kalıyor. Her zaman daha avantajlı pakete sahip olmak içinse Goonet web sitesini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Goonet internet faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan MİLLENİCOM DOPİNG ADSL İNTERNET FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde millenicom, millenicom adsl faturası ödeme ve millenicom internet borcu ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*