İGDAŞ, İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş. kurumuna ait fatura borcunuzu Online ödeme işlemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapmak için İGDAŞ’ta sıra beklemek veya ilgili ödeme noktaları aramak artık tarih oldu. Ödemelerinizi güvenli ödeme ilkeleri çerçevesinde internet üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İGDAŞ doğalgaz faturası ödemek artık çok kolay.

Kış aylarında özellikle ödeme konusunda çok daha titiz davranan İGDAŞ aboneleri soğuk günlerde evinden çıkmadan sadece internet aracılığı ile ödemesini rahatlıkla yapıyor. Yorgunluktan ve zamandan kazanmanız için “Online ödeme sistemi” işlemlerinizi yalnızca bir kaç adım sonrasında tamamlamış olmanızı sağlıyor.

Online işlemler “fatura ödeme sistemi” ile henüz tahakkuk etmemiş fatura borcunuzun ne kadar olduğuna dair bilgi de alabilirsiniz. Geçmiş dönem ve güncel fatura borcunuzu öğrenmek ve ödemek için öncelikle Online işlemler bölümünden üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yaparken istenen bilgiler yalnızca kullanıcı adınız ve şifrenizdir. Eğer henüz üye değilseniz üye olmanız gerekmektedir. Üye olurken istenen bilgiler ise Adınız / soyadınız, TC Kimlik numaranız, doğum tarihiniz, tüketim noktanızdır. Üye girişi yaparken kullanmanız için bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız gereklidir. Bilgilerinizi sisteme kaydettiğinizde üye girişi yaparak fatura borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

İGDAŞ fatura ödemeleriniz konusunda herhangi bir desteğe ihtiyaç duyduğunuz takdirde “İGDAŞ” çağrı merkezi biriminden destek alabilirsiniz veya site üzerinde yer alan sıkça sorulan sorular bölümünden de ihtiyaç duyduğunuz desteğe dair bilgi alabilir ve işleminize kolaylıkla devam edebilirsiniz.

Fatura ödeme işlemi her ay düzenli olarak yapılması gerektiğinden bunu bir standarda oturtmak ve kolaylaştırmak iş yükünüzü azaltacak, pratik ve işlevsel bir yöntem olduğu için Online fatura ödeme kanalını tercih etmeniz fatura ödemelerinizi aksatmanızı engelleyerek kullanım için bir problem yaşamamanızı sağlayacak. Çünkü Online fatura ödemesi bir zahmetten kaçınmanızı sağlayarak fatura işlemlerinizi hem düzenli olarak halletmenizi sağlar hem de rahat ve pratik bir yoldur. İGDAŞ doğalgaz fatura ödeme  işlemlerinizi bu yöntemle gerçekleştirin fatura ödemek sizin için de sorun olmaktan çıksın.

 

İGDAŞ doğalgaz faturası ödemek için tıklayın.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*