Su faturası borçlarınızı online fatura ödeme hizmeti ile gerçekleştirebilirsiniz. İSKİ, İstanbul Su ve Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı’dır. Siz de İSKİ kurumuna ait su aboneliği taşıyorsanız her ay evden çıkmanıza hiç gerek kalmadan su faturası ödeme işleminizi online olarak yapabilirsiniz.

Fatura ödemek artık internetten çok daha kolay, zahmetsiz ve hızlı. Abone olduğunuz kurum veya ödeme noktalarında kuyruk ve işlem sırası beklemeden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece fatura ödemeye ayırdığınız zaman size kalır.

İSKİ su fatura ödemesi işlemi için İSKİ web sitesinden gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle üye olmanız gerekiyor. TC Kimlik No, şifre ve güvenlik kodu bilgileri ile giriş yaptığınızda borç sorgulama sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız.

Borç sorgulama sayfasında “İSKİ su fatura ödeme” detaylarını görebilirsiniz. Önceki döneme ait borcunuz söz konusu ise yine bu sayfadan önceki döneme ait su faturası borcunuzu da görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul’da yaşayanlar için günlük işlerin halledilmesi yol koşulları, kalabalık gibi sebepler ile uzun zaman aldığı için en kolayı işlerinizi en hızlı ve etkili şekillerde gerçekleştirmek olacaktır. Online ödeme sistemi özellikle büyük şehirlerde yaşayan ve zamanı kısıtlı olan herkes için büyük avantaj sağlıyor. Hiç zaman kaybetmeden internet sağladığınız herhangi bir yerden kredi kartınız ile kolaylıkla su faturası ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, yalnızca kendi faturalarınızı değil dilediğiniz tüm faturaları abone numarası dahilinde ödeyebilirsiniz.

İSKİ su faturası ödeme, online ödeme sistemi ile yalnızca abone numaranızı bilmenizi gerektiriyor. Yalnızca birkaç dakika içerisinde borcunuzu rahatlıkla ödeyebilir  “ödeme” için ekstra zaman kaybetmezsiniz.

İSKİ e-şube’ye üye değilseniz kısa bir süre içerisinde yalnızca birkaç adımda üyelik işleminizi tamamlayabilir ve anında su faturası ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu veya herhangi bir problem ile karşılaştığınız taktirde yaşadığınız problem türünü belirleyerek müşteri hizmetleri ile iletişim sağlayabilir etkili bir destek alabilirsiniz. Yukarıda bilgisi verilen tüm adımlar dahilinde kısa süre içerisinde İSKİ faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

İSKİ su faturası ödemek için tıklayın.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*