İzmir Jeotermal su faturası ödeme işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilmek için online ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Kredi kartınız ile online ödeme yaparak saniyeler içerisinde faturanızı ödeyebilirsiniz. Herhangi bir ödeme noktası arayışına girmeden sıra beklemeden bulunduğunuz her yerden İzmir Jeotermal abonesi olduğunuz ilde bulunmaksızın istediğiniz yerden internet erişiminiz söz konusu ise bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan kolaylıkla fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı pratik ve kolay bu ödeme yöntemini hemen deneyebiirsiniz.

İzmir Jeotermal web sitesinden abonelik işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Faturalarınızı hemen ödeyebilir veya hata olduğunu düşündüğünüz bir fatura tutarınız mevcut ise; İzmir Jeotermal web sitesinden fatura itirazında bulunabilirsiniz. Abone bilgilerinizi doldurduktan sonra itiraz nedeninizi yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Su aboneliğiniz ile alakalı aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir aynı zamada yeni bir abone olacaksanız bu konuyla ilgili başvurunuzu da buradan gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Jeotermal fatura ödeme işleminizi online işlemler bölümünde yer alan “fatura ödeme bölümünden borcunuzu sorgulayarak yapabilirsiniz. Borcunuzu sorgulamak için T.C. kimlik numaranızı veya abone numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında size güvenliğiniz için yöneltilen güvenlik parolanızı girdikten sonra karşınıza çıkacak olan ekranda fatura borcunuzu görüntüleyebilirsiniz. Yalnızca o aya ait değil daha önceden ödememiş olduğunuz faturalarınız varsa onları da bu ekrandan görünütleyebilir hepsini tek seferde kredi kartınız ile online olarak ödeyebilirsiniz.

Yalnızca kendi faturalarınızı değil abone numarasını bildiğiniz bir yakınnıza ait İzmir Jeotermal su faturasını da kredi kartınız ile online olarak kolaylıkla ödeyebilirsiniz.  Ödediğiniz halde suyunuz hala kesik ise ödeme bilginizi belirterek  suyunuzun tekrar aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Su aboneliğiniz ile alakalı bir problem yaşıyorsanız İzmir Jeotermal web sitesinden arıza kaydı açtırabilirsiniz. Eğer bu ve benzeri problemler yaşıyor, aboneliğiniz ile ilgili bilgi almak istiyor veya sormak isediğiniz birtakım sorular mevcut ise İzmir Jeotermal müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.

 

İzmir Jeotermal su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan ASKİ ANKARA SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde ankara aski fatura ödeme, aski borç ödeme ve aski borç öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*