“İZSU A.Ş. su faturası” ödemek için aboneliğinizin bulunduğu il olan İzmir’den ödeme yapma zorunluluğunuz bulunmuyor. Dilediğiniz her yerden internet erişiminiz olduğu takdirde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Cep telefonunuza mobil uygulama indirerek her ay ki ödemelerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Android ve İphone uygulaması mevcuttur. Mobil uygulama size günlük yaşamda kolaylık sağlayacak ve etkili bir çözüm yolu olacaktır.

Fatura ödemeleri için Online fatura ödeme sistemini kullanmak aylık fatura ödeme rutininizi rahatlatacak. Dilediğiniz her yerden ödeme yapabileceğiniz gibi bir başkasına ait faturayı da tesisat numarasını bilmeniz dahilinde ödeyebilirsiniz. Bunun için internet erişiminiz yanında kredi kartı bilgileriniz yeterli olacaktır. Birçok adım zahmetine katlanmadan sadece birkaç adım işlem ile işinizi halledebilirsiniz. Eğer Mobil uygulamayı indirirseniz bu işlem sizin için çok daha kolay bir hale gelecektir ve üstelik zahmetsiz.

İZSU A.Ş. su faturası ödeme ile ilgili tüm detaylara “İZSU” internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yaşadığınız herhangi bir problemi çözümlemek için sitede yer alan sıkça sorulan sorular bölümünden yararlanabilir veya müşteri temsilcileri ile irtibat haline geçebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz herhangi bir problem en kısa süre içerisinde halledilecektir.

“İZSU A.Ş. su faturası ödeme” işlemlerinizi 3D güvenlik sistemine kayıtlı olmayan bir kredi kartı ile gerçekleştirmeniz mümkün olmamaktadır. Kredi kartınızın güvenlik sistemine kayıtlı olması halinde rahatlıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşlem yaptığınız Online ödeme sisteminde sanal pos uygunluğu için belirli saatler arasında işlem yapılamaması söz konusu olabilmektedir. Bu durum bankanın gün sonu işlemlerine uyum sağlamak için yapılmaktadır.

İZSU A.Ş. üzerinden yalnızca faturalarınızı sorgulamak ve borcunuzu ödemek dışında eski aboneliğinize ait borçlarınızı öğrenebilir, açtırmış olduğunuz arıza kaydınıza ilişkin arıza takibinde bulunabilir ve bilgi almak istediğiniz diğer konular hakkında bilgilendirmelere de ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için ise 185’i arayabilirsiniz.

İZSU A.Ş. su faturası ödemek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan İSKİ SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde iski, iski borç ödeme ve iski borç ödeme kredi kartıyla hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*