KASKİ su faturası ödeme işlemlerinizin en pratik yolu online fatura ödeme sistemini tercih etmektir. Bir ödeme noktasına gitmeden, işlem sırası beklemeden bulunduğunuz her yerden ödeme yapabilmenizi sağlayan online fatura ödeme sistemi 7/24 dilediğiniz her yerden ödemenizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

KASKİ su faturası ödeme işlemlerinizi kredi kartınızı kullanarak yapabilirsiniz. İşlemleriniz pratik ve oldukça kısa sürecektir. Üstelik yalnızca kendinize ait KASKİ su faturası ödeme işlemini değil bir yakınınıza ait KASKİ su faturası ödeme işlemlerini de kredi kartınızı kullanarak online fatura ödeme sistemi ile yapabilirsiniz.

Su kesintilerinden önceden haberdar olmak için KASKİ web sitesini ziyaret edebilir, su kesintisinin hangi tarihte, nerede, ne kadar süreceği ,kesnintinin nedeni ve hangi saatler arasında kesinti yaşanacağına dair bilgi alabilirsiniz.

Online hizmetler size pratik ödeme kolaylığı sağlar. İster işte olun isterseniz de tatilde hiç farketmez internet erişiminizin bulunduğu her yerden ödemelerinizi basit, pratik adımlarla kolay işlem adımlarıyla ödemenizi anında yapabilirsiniz.

KASKİ su faturası ödeme işlemlerinizde fatura borcunuzu öğrenirken borç sorgulama bölümünden yalnızca güncel dönem borcunuzu değil aynı zamanda ödemediğiniz fatura borcunuz söz konusu ise tamamını aynı sayfada görüntüleyebilir, kredi kartınız ile online fatura ödeme sistemini kullanarak tamamını tek seferde ödeyebilirsiniz. Veya bütçeniz o an için yalnızca tek bir fatura ödemeye yetiyorsa kredi kartınız ile yalnızca bir faturanızı da online fatura ödeme sistemi ile ödeyebilirsiniz.

KASKİ su faturası ödeme işlminizi yaparken karşılatığınız herhangi bir problemde, aboneliğiniz ile ilgili danışmak istediğiniz herhangi bir konuda, yeni abonelik işlemlerinizde KASKİ müşteri hizmetlerini arayarak destek talebinde bulunabilir, arıza bildirimi açtırabilir veya kaçak ihbarında bulunabilirsiniz. Danışmak istediğiniz tüm konularda KASKİ müşteri hizmetleri temsilcisi size an kısa süre içerisinde yardmcı olacaktır.

Ödemeniz gereken bir fatura borcunuz varsa son “ödeme” tarihini geçirmeden hemen ödemek veya borcunuzdan dolayı yaşadığınız tüketim kesintisi probleminin ortadan kalkmasını sağlamak için faturalarınızı, şimdi online fatura ödeme sistemini kredi kartı bilgileriniz ile kullanmak suretiyle aşağıdaki linke tıklayarak ödeyebilirsiniz.

 

KASKİ su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan DÜZCE SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde düzce su, düzce su borç ödeme ve düzce su borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*