KKTC Telekom telefon faturası ödeme işlemlerinizi online olarak pratik, hızlı ve kolay bir şekilde yapmaya ne dersiniz? KKTC Telekom abonesi olanlar için birbirinden özel kampanya ve fırsatların yanında ay sonu fatura ödemelerini rahatlatacak online ödeme fırsatından şimdi sizde yararlanmak içim KKTC Telekom’a abone olun ve fırsatları kaçırmayın!

KKTC Telekom aboneliğinize dair bir yardım almak veya yeni abone olmak için detaylı bir bilgi paylaşımı akabinde işlem yaptırmak için “KKTC Telekommüşteri hizmetlerini (0392) 444 1 444 nolu telefondan arayabilir veya info.telekom@gov.ct.tr mail adresine mail atarak probleminizi veya destek almak istediğiniz konuyu paylaşabilirsiniz.

KKTC Telekom abonesi iseniz, güncel haberlerden veya aboneliğinize ait iletişim duyurularından haberdar olmak için “KKTC Telekom” web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bireysel veya kurumsal müşteri iseniz; KKTC Telekom web sitesinden alabileceğiniz birçok hizmet sözkonusudur. Bireysel hizmetler, telefon, kontörlü kart, ADSL ve telgraf hizmetleridir. Kurumsal hizmetler, telefon, erişim numaralar ve özel numaralar, data ve geiş band hizmetleri, teleks, başvurular ve diğer erişim hizmetleridir. Bahsedilen hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için KKTC Telekom web sitesini ziyaret edebilir veya aklınıza takılan soruları yöneltmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

KKTC Telekom ile birçok indirimden faydalanabilirsiniz. Böylece ödemeleriniz bütçenize uygun hale gelir ve nakit sıkıntısı çekmezsiniz. KKTC Telekom telefon faturası ödeme işlemlerinizi de pratik bir yol ile halletmek için telefon hizmeti aldıınız numarayı belirtmek ve sonrasında kredi kartı bilgileriniz ile işleme devam etmek. Eğer bir KKTC Telekom müşterisi iseniz ve ödemeniz gereken faturalarınız mevcut ise aşağıda yer verilen linkten hemen ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz ayın fatura borç bilgilerine değil bu zamana kadar ödememiş olduğunuz faturalarınız söz konusu ise onları da tek seferde ödeyebilir ve borcunuzu online işlemlerin pratik hizmet kalitesi ile sıfırlayabilirsiniz.

 

KKTC Telekom telefon faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan TÜRK TELEKOM TELEFON FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde telefon fatura ödeme, telekom fatura ve ttnet fatura hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*