KOSKİ su faturası ödeme işlemlerinizi nasıl yapıyorsunuz? Size çok avantajlı bir yol sunuyoruz. KOSKİ su faturası ödeme işlemlerinizde online hizmetleri kullanarak her ay ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Herhangi bir ödeme noktası aramadan aboneliğinizin bulunduğu ilde bulunmak durumunda kalmadan istediğiniz her yerden ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz ile internetinizin bulunduğu her yerden cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca kendinize ait KOSKİ su faturası ödemelerini değil bir yakınınıza ait ödemeleri de online işlemler aracılığı ile kredi kartı bilgileriniz ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

KOSKİ su aboneliğinizde yaşadığınız herhangi bir problemde veya aklınıza takılan herhangi bir soruda KOSKİ müşteri hizmetlerini arayabilir ve sorularınıza kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz.

KOSKİ web sitesini ziyaret ederek birçok bilgiye ulaşabilir, online işlemler aracılığıyla abonelik işlemlerinize dair bilgi alabilir borç sorgulayabilir ve faturanızı anında ödeebilirsiniz. Fatura ödeme işlemlerinde online işlemleri kullanmanız size zaman tasarrufu sağlayacak ve ekstra işlem ücreti ödemeden faturalarınızı geciktirmeden ödeme yapabilmenin kolaylığını sağlayacaktır.

KOSKİ web sitesinden haberlere, güncel duyurulara ulaşabilirsiniz. Yapılan çalışmaları takip edebilirsiniz.

Ödemelerinizi yaptığınız halde kesintiye uğrayan suyunuzun açma işlemi için müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Daha tasarruflu su kullamını için KOSKİ web sitesinde siz abonelerin bilgilenmesi için oluşturulan yazıdan faydalanabilirsiniz. Evlerinizde ne kadar su tükettiğinize, mutfağınızda ne kadar su kullandığınıza, ısıtıcı ve soğutucularda enerji tasarrufuna, yeni nesil tasarruf evlerin dizaynına, dünyada tasarruf uygulamalarına, çamaşır makinelerinin verimli kullanımına, tesisat kontrol yöntemlerine, aydınlatmaya, tuvalette su tüketimi, banyoda su tüketimi ve daha birçok konuda tasarruflar, lehinize çevireceğiniz durumlar ve daha br çok bilgiye KOSKİ web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Fatura ödeme işlemlerinizi pratik, hızlı bir şekilde halletmek için online ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Avantaj konusunda sadece su tasarrufu değil zaman tasarrufu da sağlayabilmek için online ödeme yöntemini kullanmak size oldukça yarar sağlayacaktır.

Ödemeniz gereken “KOSKİ su faturasıborcunuz varsa aşağıdaki linki kullanarak ödemenizi anında yapabilirsiniz.

KOSKİ su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan GASKİ (GAZİANTEP) SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde gaski, gaski borç ödeme kredi kartı ve gaski borç sorgu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*