Millenicom Doping ADSL internet faturası ödeme yönteminize bir yenilik geldi. Artık ödemelerinizi Millenicon Doping ADSL şubesinden veya ödeme yapabileceğiniz ödeme noktalarından değil bulunduğunuz yerden “kredi kartı ile online fatura ödeme” yöntemi ile yapabileceksiniz. Bu hem artı zaman hem de sıfır maliyet demek!

Millenicom Doping ADSL hem bütçenizi rahatlatacak kampanyalar sunuyor hem de online ödeme yöntemi ile zamanınızın çoğu size kalıyor. Millenicom Doping ADSL internet kullanımınızı sorgulamak, paket değişikliğinde bulunmak için Millenicom Doping web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

“Fatura” ödemek için ise fatura sorgula bölümünden yalnızca müşteri numaranızı ve size yöneltilen güvenlik parolasını girerek güncel fatura tutarınıza ulaşabilir veya daha önce ödemediğiniz geçmiş “fatura” borcunuzu öğrenebilir anında online olarak kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Üstelik bu işlemi 7/24 istediğiniz herhangi bir saatte güveni bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Millenicom Doping ADSL’nin sunmuş olduğu bir diğer önemli bir hizmet Doping Asistan. Doping asistan uygulamasını cep telefonunuza indiriyorsunuz faturanız ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabiliyorsunuz.  Ayrıca Doping Asistan ile ödeme talimatı verebilir faturalarınızı anında ödeyebilirsiniz. Millenicom Doping ADSL’nin sunmuş olduğu fatura ödeme kolaylığı sizi oldukça rahatlatacak.

Millenicom Doping ADSL internet faturası ödeme işlemlerinde ve abonelik hizmetlerinde yaşadığınız problemi çözmek için destek birimine başvurabilirsiniz. Doping ADSL web sitesinde yer alan destek bölümünden ilgili videoları izleyerek sorularınıza cevap alabilir veya sorununuzu Millenicom Doping ADSL’de aynı bölümden arama bölümünde aratabilirsiniz. Bu seçeneklerden hiçbiri aradığınız sonucu size vermiyorsa 0850 333 0333 ile irtibata geçebilirsiniz.

Millenicom Doping ADSL internet hizmetinden siz de yararlanın, ödeme kolaylığının ve size sunulan fırsatların keyfini çıkarın. Doyasıya hızlı ve uygun fiyatta internet hizmetini Millenicom Doping ADSL ile yaşayabilirsiniz. Online fatura ödeme sistemi ile de artık fatura ödeme zorluğundan kurtulacaksınız. Güvenli, pratik ve zaman kazandıran kredi kartı ile online ödeme yöntemini şimdi siz de deneyin.

Millenicom Doping ADSL internet faturası ödeme işlemi  için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan TURKNET İNTERNET FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde turknet, turknet internet ve turknet internet faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*