Oris Telekom Türkiye’yi ev telefonları ile barıştıran muhteşem fırsatlar sunuyor! Ödeme kolaylığı imkanı sağlamasının yanı sıra sevdikleriniz ile doya doya konuşmanız için bir çok paket hizmetinizde! Kredi kartı ile fatura ödeme kolaylığından faydalanmak ve online fatura ödeme alışkanlığınızda ilk adımı atmak için Oris Telekom’u tercih edebilirsiniz. Oris Telekom telefon faturası ödeme işlemlerinizi bulunduğunuz yerden kredi kartı bilgileriniz ile güvenli bir şekilde yapabilir fatura ödeme noktalarında sıra beklerken kaybettiğiniz zamanı tasarrufa çevirebilirsiniz.

Oris Telekom’da ihtiyacınız olan bilgiyi kolaylıkla almak için 0850 470 0 724 nolu telefondan müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Başvuru, soru, öneri ve talepleriniz en kısa süre içerisinde çözümlenecektir.

Online işlem merkezinden abone numarası veya telefon numarası ile mi işleme devam etmek istediğinizi seçerek giriş yaptığınızda Oris Telekom telefon faturası ödeme bilgilerinizi görebileceğiniz ekran karşınıza gelecektir. Bu ekrandan daha önce ödememiş olduğunuz fatura borç tutarınızı ve dönem fatura borç tutarınızı görüntüleyebilir ve anında ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Oris Gezgin Kart çıkararak seyahatiniz esnasında da ev telefon hattınızı yanınızda götürebilirsiniz. Sürekli iletişimde kalır, cevap veremediğiniz aramalarınızda ise Oris telesekreter özelliğinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz internet paketi ile birlikte telefon paketi paketi kampanyasından yararlanarak her yerde her zaman online ve ulaşılabilir olabilirsiniz. Oris Telekom’un sizler için sunduğu fırsatları kaçırmamak için Oris web sitesini hemen ziyaret edin. Fırsatlardan anında yararlanın.

Oris Kart ile Türkiye’nin her yerinden 7/24 konuştukça kazanmaya hazır mısınız? Detaylı bilgi için Oris Telekom resmi web sayfasını ziyaret edin ve detaylı bilgiye ulaşın.

Oris Telekom sizlere bir çok paket alternatifi sunuyor. Oris esnaf paketi, Oris sessiz, Oris standart, Oris her yöne, ikisi bir arada plus, ikisi bir arada esnaf paketleri ve diğer avantajlı hizmetleri ile Oris telekom’u seçmek için çok fazla sebebiniz var. Ütelik, “online ödeme” yöntemi ile bu paket avantajını birleştirdiğinizde son derece avantajlı bir abone konumunda olacaksınız. Şimdi Oris Telekom’u denemek için çok sebebiniz var, fırsatlardan heme yararlanmak için Oris Telekom web sitesini ziyaret edebilir, bir Oris Telekom abonesi iseniz faturanızı kolay bir şekilde ödemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Oris Telekom telefon faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan AVEA TELEFON FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde avea, avea fatura ödeme ve avea fatura sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*