Oski – Ordu Su ve Kanal. İdaresi Genel Müd. Su faturası ödeme işlemleriniz için bir fatura ödeme merkezine gitmenize ya da bir fatura ödeme noktası aramanıza hiç gerek yok. Siz de diğer kullanıcılar gibi internet erişiminiz sayesinde dilediğiniz her yerden dilediğiniz saatte 7/24 fatura ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Oturduğunuz yerden ekstra işlem maliyetine katlanmadan ya da bir işlem sırası beklemeden fatura ödeme işlemlerinin rahatlığına varın.

Planlı su kesintilerinden önceden haberdar olabilmek için Oski – Ordu Su ve Kanal. İdaresi Genel Müd. Su aboneliğinizi sağlayan kurumun web sitesini ziyaret edebilir kesintinin hangi bölgede ve hangi saatler arasında yaşanacağına dair bilgi alabilirsiniz.

Oski – Ordu Su ve Kanal. İdaresi Genel Müd. Su faturası ödeme işlemlerinizi online fatura ödeme sisteminde gerçekleştirirken takıldığınız herhangi bir konuda Oski – Ordu Su ve Kanal. İdaresi Genel Müd. Su aboneliğinizi sağlayan kurumun müşteri hizmetleri birimindeki müşteri temsilcisi ile irtibat kurabilirsiniz. Oski – Ordu Su ve Kanal. İdaresi Genel Müd. Su aboneliğini sağlayan kurumun müşteri hizmetleri birimindeki müşteri temsilcisi size en kısa süre içerisinde destek hizmeti verecektir.

Oski – Ordu Su ve Kanal. İdaresi Genel Müd. Su faturası ödeme işlemini online fatura ödeme sisteminde kendi faturalarınız için gerçekleştirebileceğiniz gibi bir yakınınız için de online fatura ödeme sisteminde rahatlıkla güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen, şimdi bir “Oski – Ordu Su ve Kanal. İdaresi Genel Müd. Su faturası ödeme” işlemini online fatura ödeme sisteminde kredi kartınız ile gerçekleştirmek için aşağıdaki bağlantı linkine tıklamanız yeterlidir. Öncesinde, Oski – Ordu Su ve Kanal. İdaresi Genel Müd. Su aboneliğinizi sağlayan kurumun web sitesini ziyaret ederek “fatura borç sorgulama” bölümünden güncel fatura borcunuzu sorgulayabilir ve tamamını tek seferde online fatura ödeme sisteminde kredi kartınız ile kısa süreler içerisinde güvenilir bir şekilde ödeyebilirsiniz.

 

Oski – Ordu Su ve Kanal. İdaresi Genel Müd. Su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan MARDİN SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde mardin su, mardin su borç ödeme ve mardin su fatura ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*