Sakarya SASKİ su faturası ödeme işlemlerinizde online ödeme yöntemini tercih ederek işlemlerinizi rahat, pratik bir biçimde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca kredi kartı bilgileriniz ile online olduğunuz her yerde ekstra işlem ücreti ödemeden fatura borcunuzu sorgulayabilir ve ardından ödemelerinizi yapabilirsiniz. İşlem kolaylığı sayesinde herhangi bir ödeme noktası arama ihtiyacı hissetmeden su faturalarınızı saniyeler içerisinde ödeyebilirsiniz. Henüz online ödeme sistemi ile tanışmadıysanız SASKİ su faturası ödeme işleminiz ile bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

T.C. Sakarya Büyükşehir Belediyesi SASKİ Genel Müdürlüğü web sayfasını ziyaret ederek aboneliğiniz hakkında merak ettiğiniz durumları sorgulayabilir, yapılan ve yapılmakta olan hizmetlerden haberdar olabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu durumlarda “SASKİ” web sitesi üzerinden arıza kaydı oluşturabilir ve yaşadığınız problemi kısa süre içerisinde çözümleyebilirsiniz. Su kesintisine dair kesinti yeri, kesinti saati ve nedeni hakkında önceden bilgi sahibi olmak istediğinizde “SASKİ” web sitesini ziyaret edebilirsiniz. SASKİ web sitesinde karşılayamadığınız ihtiyaçlarınıza dair bilgi almak için ALO 185 nolu hattı arayarak müşteri danışmanından yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Sakarya SASKİ su faturası ödeme işlemlerinizde borç sorgulamak için web sitesinde yer alan borç sorgula butonuna tıklayarak abone numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama yaparken sizden istenen doğrulama parolası işleminize güvenli devam edebilmeniz için sorulmaktadır. Size yöneltilen doğrulama parolasını girdikten sonra sorgula butouna tıklayarak dönemsel veya geçmiş döneme ait fatura borcunuz ekrana yansıyacaktır.

Sakarya SASKİ su faturası ödemek için fatura ödeme butonuna tıklayarak yalnızca abone numaranızı ve size yöneltilen doğrulama parolasını girerek faturalarınızı hemen ödeyebilirsiniz. Borç sorgulama ile aynı şekilde yapacağınız işlem adımları ekstra bir bilgiye ihtiyaç duyulmadan ödeme kolaylığı tarafınıza sağlanacaktır.

Online fatura ödeme sistemi ile faturalarınızı artık çok daha kolay ve zahmetsiz bir seçenek ile ödeyebilirsiniz. Üstelik, fatura ödemelerinde “SASKİ” aboneliği olan abone numarasını bildiğiniz bir yakınınızın faturalarını da kredi kartınız ile kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Siz de online fatura ödeme yöntemini tercih edin fatura ödemelerinizde rahat edin.

SAKARYA SASKİ su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan BUSKİ SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde buski, buski borç sorgula ve buski borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*