SASKİ Samsun su faturası ödeme işlemlerinizde online işlemler ile hızlı bir ödeme yapma avantajına ne dersiniz? Bulunduğunuz her yerden, internet erişiminiz ile cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan su faturası ödeme işlemini yalnızca birkaç adımda kredi kartı bilgilerinizi girerek gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, bu yöntemi kullanan herkes bir ödeme noktası arayışına girmiyor, sıra beklemiyor. Hem zaman maliyetinden tasarruf ettiren hem de rutin işleriniz arasında ödeme yapmayı unutarak su kesintisi yaşamaya maruz kalma durumu yaşamadan ödemelerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte yapabiliyorsunuz. Ödeme yapabilmek için aboneliğinizin bulunduğu Samsun ilinde olmanıza da hiç gerek yok. Dilerseniz kendi faturalarınızı dilerseniz de SASKİ su faturası ödemesi işlemini yapmak istediğiniz bir yakınınızın faturalarını aynı işlem adımları ile kısa sürede ödeyebilirsiniz. Bilmeniz gereken tek şey ödeme yapacağınız SASKİ abone numarasıdır. SASKİ abone numarası ile size güvenliğiniz ve gerçek kişi tespiti nedeniyle yöneltilen güvenlik parolanızı girdikten sonra kredi kartı bilgileriniz ile fatura ödeme işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Borç tutarınızı sorgulamak istediğiniz durumda SASKİ web sayfasından abone bilgilerinizi girdikten sonra tek ekranda hem güncel borcunuzu hem de eğer ödemediğiniz fatura borcunuz mevcutsa tamamını görüntüleyebilir ve tek seferde ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz birden fazla faturanız olduğunda o an bütçenize uygun olan faturayı ödeyebilirsiniz.

SASKİ Samsun su faturası ödeme işlemlerinde yaşadığınız sıkıntıda, aboneliğinize ait merak ettiğiniz sorular varsa veya aklınıza takılan herhangi bir konuda, aboneliğiniz yok fakat yeni abone olma durumunuz söz konusu ise ya da bir arıza bildiriminde bulunmak bir problemi çözümlemek istediğinizde müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

İlinize ait su kesintisi durumlarını önceden öğrenmek için SASKİ Samsun web sitesini ziyaret edebilir kesintinin hangi beldede veya ilçede olduğunu, hangi tarihte ve hangi nedenle olduğunu öğrenebilir kesintinin ne kadar süre ile yaşanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

SASKİ Samsun su faturası ödeme işlemi için mevcut ödenmemiş faturanız bulunuyorsa hemen ödemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Daha kaliteli hizmet ayrıcalığı, daha hızlı ödeme imkanı ve zaman tasarrufundan hemen yararlanın siz de herkes gibi karlı çıkın.

SASKİ Samsun su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan DENİZLİ DESKİ SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde denizli deski, denizli su faturası ödeme ve denizli su faturası sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*