SEPAŞ Kocaeli elektrik faturası ödeme işlemlerinizde sizi keyiflendirecek bir haber var! Aylık ödemelerinizde 125 TL’yi aşıyorsanız tek tıkla indirimli elektrik kullanımından faydalanabilirsiniz. 1.5 milyon müşteriye hizmet veren SEPAŞ elektriğin bu fırsatını kaçırmayın! Üstelik, SEPAŞ Kocaeli elektrik faturası ödemeleriniz bütçenize uygun geldiği gibi ödeme kolaylığı da size artı zaman kazandıracak.

SEPAŞ Kocaeli elektrik faturası ödeme işlemleriniz ve abonelik işlemleriniz için online işlemler bölümünden faydalanabilirsiniz. Abone olma işlemi, taşınma sebebiyle adresinizin değişmesi durumunda yapmanız gerekenler, fatura ödeme, ödediğiniz faturanın bir örneğini kendinize alma, tarife değiştirme ve online randevu alma işlemlerine online işlemler bölümünden ulaşabilirsiniz.

SEPAŞ Kocaeli elektrik faturası ödeme işlemleri için abone bilgileriniz gerekmektedir. Sorgu tipinizi belirleyerek ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz. İşlem yapacağınız işletme kodu/abone no, T.C. kimlik no, vergi no sorgu türünden birini seçerek zorunlu alan olan işletme kodunuz ve abone numaranızı ve GSM numaranızı girerek işlemin güvenliği açısından yöneltilen güvenlik parolasını yazdıktan sonra girilen abone bilgilerini doğrulamak için SEPAŞ tarafından size gönderilen sms kodunu girdikten sonra SEPAŞ Kocaeli elektrik faturanızı sorgulayabilirsiniz.

SEPAŞ Kocaeli aboneliğinize dair yardım almak istediğiniz herhangi bir konuda 444 5 186 numaralı çağrı merkezini arayarak destek talebinde bulunabilir, sorununuzun kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ödeme yaptığınız faturalarınıza ait fatura dökümanının bir nüshasını almak istediğinzde online işlemler bölümünde yer alan fatura örneği albutonuna tıklayarak faturanızın bir örneğini alabilirsiniz. Fatura örneğinizi alabilmek için abone bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir biçimde girmeniz yeterli olacaktır.

SEPAŞ elektrik indirimini hesaplayarak aylık kazancınızı öğrenebilirsiniz. Bir ticarethane mi yoksa bir meskene ait elektrik aboneliğinizin indirimini mi öğrenmek istediğinize ait seçeneği işaretledikten sonra aylık tahmini fatura tutarınızı yazarak kazancınızın indirim miktarını hesaplayabilirsiniz. Bu işlemi SEPAŞ web sitesinden yapabilirsiniz.

Faturalarınızda online ödeme yöntemini kullanmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

SEPAŞ Kocaeli elektrik faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan BAŞKENT (ANKARA) ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde ankara başkent elektrik, ankara elektrik fatura sorgulama ve ankara elektrik faturası hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*