Sepaş Sakarya elektrik faturası ödemelerinizde rahat ve pratik bir ödeme gerçekleştirmek için online ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Sepaş Sakarya elektrik faturası ödeme işlemini kredi kartınız ile internet erişiminizin bulunduğu her yerden ödeyebilirsiniz. Yalnızca abone bilgileriniz ve size yöneltilen güvenlik parolasını girdikten sonra karşınıza çıkacak ekranda borç bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Yalnızca aynı döneme ait fatura tutarlarınızı değil daha önce ödemediğiniz faturalarınızı da aynı ekrandan görüntüleyebilir; online ödeme kanalı aracılığıyla ödemelerinizi tek seferde gerçekleştirebilirsiniz.

Sepaş’ın abonelerine sunduğu indirimli fatura fırsatından yararlanabilmek için aylık 125 TL fatura ve üzeri tutarda ödeme gerçekleştiriyorsanız Sepaş’a başvurarak tasarruflu ödemeye geçebilirsiniz. İndirim tutarınızı öğrenmek için Sepaş web sitesinde yer alan indirim hesaplama bölümünden aylık ortalama tutarınızı ve aboneliğinizin yer bilgisini (mesken/iş yeri) girerek öğrenebilirsiniz. Bu şekilde tasarruflarınızı hesaplayabilir, indirim oranınızı öğrenebilirsiniz.

Sepaş Enerji Sakarya tarifeler ve kampanyalar bölümünden sizin için sunulan kampanya ve fırsatların detaylarını görebilirsiniz. Bulunduğunuz ili seçerek mesken müşterilerine, ticarethanesi olan müşterilere ve kurumsal müşterilere özel tarifelere göz atabilirsiniz.

Sepaş Enerji Sakarya elektrik faturası ödeme işlemlerinizde aklınıza takılan sorular, destek almak istediğiniz konular veya belirtmek istediğiniz öneri ve şikayetlerinizi 444 5 186 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerine bildirebilir; kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Fatura ödemenin birçok yolu var ancak; siz en basit, pratik yolu tercih ederek kendinize zaman yaratabilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken tek şey online ödeme yöntemini tercih etmek. Abone bilgileriniz ile kredi kartı bilgilerinizi kullanarak saniyeler içerisinde ödeme yapabilirsiniz. Böylece ödeme noktalarında kaybettiğiniz zaman size kalacaktır. Yalnızca kendinize ait değil abone numarasını bildiğiniz bir yakınınıza ait faturaları da kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Herhangi bir kesintiye maruz kalmamak için fatura ödeme işlemlerinizi faturanızda belirtilen son ödeme tarihine kadar ödemeniz önemlidir. Aksi taktirde ikinci faturanız adresinize gönderilmeden bir müddet sonra elektrik kesintisine maruz kalabilir ve sonraki faturanızda açma/kapama ve geciktirme ücreti ödemek durumunda kalabilirsiniz. Online ödeme yöntemi pratik ve kolay bir işlem sağladığından fatura ödeme geciktirme durumunuzu en aza indirir he ay Sepaş Sakarya elektrik faturası ödeme işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Ödemeniz gereken bir fatura tutarınız mevcut ise; aşağıdaki linke tıklayarak ödemenizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Sepaş Sakarya elektrik faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan CLK ULUDAĞ ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde clk elektrik borç ödeme, clk uludağ ve clk uludağ elektrik hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*