Sivas su faturası ödeme işlemlerinizde işlem kolaylığı avantajından faydalanmaya ne dersiniz? Hızlı, pratik ve güvenilir işlem adımları ile faturalarınızı online “fatura ödeme” sistemi ile ödeyin, karlı çıkın. Siz de online fatura ödeme hizmetini kullanan herkes gibi online ödeme ayrıcalığından faydalanmak için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi girerek güvenli ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Üstelik her nerede olursanız olun ödemenizi dilediğiniz yerden dilediğiniz saatte yapabilme ayrıcalığına sahipsiniz. Aboneliğinizin bulunduğu ilde olmanıza hiç gerek yok. Tatilde misiniz? Veya işte misiniz? Gününüz yoğun mu geçiyor? Online fatura ödeme sistemi bu anda devreye giriyor. Faturalarınızı ister cep telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınızdan hızlı bir şekilde çok kısa bir sürede ödeyebilirsiniz.

Online fatura ödeme hizmetini yalnızca kendi “Sivas su faturası ödeme” işlemlerinizde değil bir yakınınızın Sivas su faturası ödeme işlemlerinde de kullanabilirsiniz. Ödeme işlemini yapacağınız kişinin abone numarasını öğrenerek kredi kartınız ile pratik bir ödeme sağlayabilirsiniz.

Şehrinizde yaşanacak planlı su kesintilerinden önceden haberdar olmak için su tüketim sağlayıcınız kurumun web sitesinden, kesintinin yaşanacağı ilçe-belde, kesinti saat aralığı, kesinti tarihi, kesintinin ne kadar süreceği ve kesinti sebebini öğrenebilirsiniz. Yine kurum web sitesinden kurumunuzun yaptığı hizmetlere ulaşabilir, kurumun haberlerinden haberdar olabilir, kurumunuzun yayınlamış olduğu duyurularda aboneliğinize ilişkin aboneliğinizi ilgilendiren bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sebeple kurum web sitesini düzenli olarak takip etmenizde fayda vardır.

Yaptığınız işlemlerde herhangi bir problemle karşılaştığınızda, aklınıza takılan herhangi bir soruda veya yeni abonelik işlemlerinizde kurumun müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisinden destek yardım talep edebilirsiniz. Arıza bildiriminde bulunmanız gerektiğinde, kaçak su tüketim ihbarı yapacağınızda yine müşteri hizmetlerini bilgilendirebilirsiniz.

Fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce var olan tüm borçlarınızı öğrenmek ve o şekilde ödeme yapmak istediğinizde borç sorgulama bölümünden var olan tüm borçlarınızı sorgulayabilir kredi kartınız ile tek seferde tüm faturalarınızı online fatura ödeme hizmetinden yararlanarak ödeyebilirsiniz. Ödemenizi hemen yapmak ve fatura ödeme işeminde bu sefer online fatura ödeme hizmeti ayrıcalığını tercih edip sistemi denemek için aşağıda yer alan linke tıklamanız yeterlidir.

 

Sivas su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan ŞANLIURFA SU SUŞKİ SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde şanlıurfa su, şanlıurfa su borç ödeme ve şanlıurfa su faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*