Toroslar EDAŞ (Gaziantep) elektrik faturası ödeme işlemlerinizde online fatura ödeme sistemini tercih ederek her ay bir ödeme noktasına gitme zahmetinden kurtulun! Her ay fatura ödemek için gittiğiniz ödeme merkezi veya ödeme noktalarında kaybettiğiniz zamanı size geri kazandırıyoruz. Artık ödeme noktalarında, ödeme merkezlerinde işlem sırası bekleme derdine son veren online fatura ödeme sistemini kullanmak size çok iyi gelecek. Oturduğunuz yerden, dilerseniz aboneliğinizin bulunduğu Gaziantep ilinde bulunmaksızın istediğiniz zaman 7/24 faturalarınızı online olarak ödeyebilirsiniz. Toroslar EDAŞ (Gaziantep) elektrik faturası ödeme işlemini yalnızca kendinize ait faturalar değil bir yakınınıza ait faturalar için de yapabilirsiniz. Üstelik bu işlemi yapmak için gereken tek şey faturasını ödeyeceğiniz kişinin Toroslar EDAŞ (Gaziantep) elektrik aboneliğine ait elektrik abone numarası veya tesisat numarasıdır. Bu bilgiyi öğrendikten sonra dilediğiniz faturayı online fatura ödeme sistemini kullanarak kredi kartınız ile hızlı, pratik ve güvenilir bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Toroslar EDAŞ (Gaziantep) elektrik faturası ödeme işleminizi yaparken karılaştığınız bir problemde, işlem adımlarında takıldığınız bir noktada veya Toroslar EDAŞ (Gaziantep) elektrik kurumunu ilgilendiren herhangi bir konuda Toroslar EDAŞ (Gaziantep) elektrik müşteri hizmetlerini arayarak müşteri danışmanından destek talep edebilirsiniz.

Toroslar EDAŞ (Gaziantep) elektrik faturası ödeme işleminizi yapmadan önce hem güncel fatura tutarınızı sorgulayabilir hem de geçmiş dönemlere ait ödenmemiş fatura borcunuz bulunuyorsa tüm fatura borcunuza ilişkin dökümanları borç sorgulama sayfasında tek alanda görüntüleyebilir ve tamamını tek seferde kredi kartınızı kullanarak “online fatura ödeme” sistemi aracılığıyla pratik, hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Henüz online fatura ödeme sistemi ile tanışmadıysanız, faturalarınızı hala bir ödeme noktasından yatırmaya devam ediyorsanız zamanınızı kendinize ve sevdiklerinize daha fazla ve daha kaliteli ayırabilmek, rahat ödeme sağlayabilmek için online ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz.

Şuan elinizde olan bir faturanız varsa geç olmadan ve elektrik kesintisine maruz kalmadan önce kredi kartınız ile online fatura ödeme sistemini kullanarak hemen ödeme yapmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

 

Toroslar EDAŞ (Gaziantep) elektrik faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan KAYSERİ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde elektrik faturası ödeme, kayseri elektrik faturası ödeme ve kayseri kepsaş elektrik faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*