Toroslar EDAŞ Mersin elektrik faturası ödeme işleminiz için bir ödeme noktasına gitmeden olduğunuz yerden internet erişiminiz ile ister cep telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınızdan kısa sürede ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı bilgilerinizi kullanarak güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. İster tatilde ister iş yerinde nerede olursanız olun zaman bulamadığınız için fatura ödemelerinizi geciktirme probleminiz online hizmetler ile artık tarih oluyor! Online hizmetler Toroslar EDAŞ Mersin aboneliğinizin bulunduğu ilde olmanızı gerektirmeyen işlem ayrıcalığı ile kısa, pratik ve güvenilir işlem adımları sayesinde kısa süre içerisinde güvenli ödeme yapmanızı sağlıyor. Siz de faturalarınızı geciktirmediğiniz için elektrik kesintisine maruz kalmıyorsunuz.

Toroslar EDAŞ Mersin elektrik faturası ödeme işlemlerinizde online hizmetleri yalnızca kendi faturalarınızda değil ödemesini yapmak istediğiniz bir tanıdığınızın fatura ödeme işlemlerinde de kullanabilirsiniz. Ödeme işlemini yapacağınız kişinin Toroslar EDAŞ Mersin elektrik abone numarasını öğrendikten sonra kredi kartı bilgilerinizi girerek güvenli ödeme işlemi yapabilirsiniz.

Toroslar EDAŞ Mersin elektrik faturası ödeme işlemini yaparken takıldığınız bir konu olduğunda veya bir sorun oluştuğunda “Toroslar EDAŞ Mersin” müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisinden destek talep edebilirsiniz. Yalnızca fatura öderken karşılaştığınız problemlerde değil aynı zamanda arıza bildiriminde bulunmak istediğinizde, kaçak elektrik ihbarı yapacağınız zamanda, aboneliğiniz ile ilgili bir destek almak istediğinizde, yeni abonelik işlemlerinde veya Toroslar EDAŞ Mersin kurumunun çözebileceğini düşündüğünüz herhangi bir durumda veya sorunda Toroslar EDAŞ Mersin müşteri hizmetlerini arayabilir ve müşteri temsilcisinden bilgi destek talep edebilirsiniz.

İndirimli “elektrik” fırsatından yararlanmak ve bu avantaj hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için Toroslar EDAŞ Mersin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aboneliğiniz ve genel olarak aboneliğinizin bulunduğu kurumun haber ve duyurularına ulaşmak yapılan hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak için yine Toroslar EDAŞ Mersin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ödemesini yapmayı düşündüğünüz son ödeme tarihi yaklaşan veya ödeme yapmadığınız için kesinti yaşadığınız bir durum söz konusu ise faturalarınızı online hizmetler aracılığı ile hemen ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kesintilerden önceden haberdar olmak için Toroslar EDAŞ Mersin web sitesini ziyaret edebilir veya faturanızı ödemenize rağmen hala elektrik tüketiminden faydalanamıyor ve elektriğiniz hala kesik ise Toroslar EDAŞ Mersin müşteri hizmetlerini arayarak konu ile ilgili destek talep edebilirsiniz.

 

Toroslar EDAŞ Mersin elektrik faturası ödeme işlemi içi tıklayın.

Bir önceki yazımız olan TREDAŞ ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde elektrik faturası ödeme, tredaş ve tredaş borç ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*