Trabzon su faturası ödeme işlemlerinizi hangi kanal aracılığıyla gerçekleştiriyorsunuz? Eğer tercihinizi ödeme noktalarından yana kullanıyorsanız size daha iyi bir teklifimiz var!

Online hizmetler aracılığı ile fatura ödemelerinizi internet üzerinden sadece kredi kartı bilgilerinizi girerek yapabilirsiniz. Bu işlem için su aboneliğinize ait abone numaranızı bilmeniz yeterlidir. İster bilgisayarınızdan isterseniz cep telefonunuzdan ödemenizi pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hem de hiçbir maliyete katlanmadan. Siz sevdikleriniz ile daha fazla vakit geçirin diye zaman maliyetinden tasarruf etmeniz üzerine kurulmuş bu sisteme bayılacaksınız.

Trabzon su faturası ödeme işlemlerinizi sadece kendi faturalarınız için değil sevdikleriniz için de kullanabilirsiniz. Trabzon su faturası ödeme bilgileri için abone numarasını bildiğiniz bir kişinin fatura ödeme işlemini kredi kartınızı kullanarak yapabilirsiniz.

Trabzon su aboneliğiniz hakkında yaşadığınız herhangi bir problem için ALO 187 nolu telefonu arayabilirsiniz veya Trabzon su web sitesinde yer alan sıkça sorulan sorular bölümünden de destek alabilirsiniz.

İhaleler, haberler için de Trabzon su web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlinizde yer alan su kesintilerinden önceden haberdar olmak, kesintinin yeri-beldesi, ne kadar süreceği, tarihi ve sebeplerini öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ve arıza bildiğimi için Trabzon su web sitesinden faydalanabilir ilgili bölümden bildiriminiz yapabilirsiniz.

Trabzon su web sitesinden müşteri hizmetleri bölümüne tıklayarak su birim fiyatlarına ulaşabilir, online hizmetlerden, abonelik bilgilerinden fayfadalanabilirsiniz. Trabzon su web sitesinden su kalite raporlarına ve hizmet standartlarına ulaşabilirsiniz.

Trabzon su faturası ödeme işlemini yapabilmek için aboneliğinizin bulunduğu Trabzon ilinde olmanıza hiç gerek yok ödemenizi dilediğiniz şehirden istediğiniz an gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak fatura ödeme erteleme durumunuzu da ortadan kaldırmay teşvik edicidir. Kolay işlem adımlarına sahip olduğu ve dilediğiniz her yerde cep telefonundan ödeme yapabilme imkanını size kazandırdığı için iş veya hayat yoğunluğunuzda, tatilde faturalarınızı ertelemek durumunda kalmadan, faturalarınızın cezaya girmesini önleyen ve kesinti yaşamanıza sebep olabilecek fatura erteleme durumunu zamanında kolay ödeme imkanı ile sizlere sunar.

Trabzon su faturası ödeme işlemi için mevcut fatura borcunuz söz konusu ise “anında ödeme” yapabilmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Trabzon su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan ESKİ (ESKİŞEHİR) SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde eski, eski kredi kartı borç sorgulama ve eski su borç ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*