TTM İletişim telefon faturası ödeme işlemleriniz artık pratik bir yol ile karşınızda! Faturalarınızı bekletmeden, geciktirmeden pratik, hızlı ve kolay bir şekilde internet aracılığı ile online olarak kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeyebilirsiniz. Telefon numaranız ve T.C. kimlik numaranızı bildiğiniz taktirde size güvenliğiniz için yöneltilen güvenlik parolanızı girerek anında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler size zamandan kazandırır, pratiktir ve hızlıdır. Bir ödeme noktası aramanıza gerek kalmadan, ödeme yapmak için sıra beklemeden işleminizi iseter aboneliğinizin bulunduğu şehirden isterseniz herhangi bir yerden internet bağlantınız sayesinde bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan rahatça ödeyebilirsiniz.

Kendinize ait faturalarınız dışında TTM İletişim abonesi olan bir yakınınızın faturasını da bilgilerinin doğruluğu mümkün olduğu sürece kolayca kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. TTM İletişim telefon faturası ödeme işlemleri kısa sürer ve size zaman kaybettirmez. Üstelik, hızlı ve pratik bir işlem süreci olduğu için ödemelerinizi kısıtlı zamanınız sebebiyle aksatmak durumunda kalmaksızın ödeyebilirsiniz.

Fatura ödemelerinizi TTM İletişim online işlemler bölümünde fatura ödeme ilgili kısmına tıklayarak ve yalnızca kredi kartı bilgilerinizi doldurarak ödeyebilirsiniz.

TTM İletişim ile alabileceğiniz hizmetler, sabit telefon, toplu ses taşıma, arama kartı, digital fax, sanal mobil şebeke, altyapı işleteciliği, katma değerli servisler ve abonelik sözleşmeleridir. Bu hizmetleri TTM İletişim’den yüksek kalite standartlarında alabilirsiniz.

TTM İletişim’in dnem dönem abonelerine sunduğu avantajlardan siz de yararlanmak isterseniz online müşteri aboneliği bölümünden abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Veya size en yakın bir TTM İletişim merkezine giderek abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Digital fax, arama kartı ve sabit telefon kampanyaları, iletişim için TTM İletişim’i tercihinde bulunmak için sebeplerinizden biri olacak. Tüm bu avantajların yanında TTM İletişim telefon faturası ödeme hizmetinden online yararlanabiliyor olmak ise sizi sevindirecek en önemli unsurlardan bir tanesi!

Siz de TTM İletişim’ e geçerek iletişimde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Mevcut aboneliğiniz sözkonusu ise faturalarınızı hemen ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

TTM İletişim telefon faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan KKTC TELEKOM TELEFON FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde kktc telefon faturası sorgulama, kktc telekom ve kktc telekom borç ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*