TTNET internet” faturalarınızı nasıl ödüyorsunuz? Size her ay fatura ödeme kolaylığı yaratacak bir yöntemden bahsetmek istiyoruz. Faturalarınızı yetkili bayi noktalarına gitmeden olduğunuz yerden kolayca ödeme fırsatını keşfettiğinizde artık her ay katlandığınız zahmetten kurtulmuş olacaksınız. Hem de hiç yorulmadan. Eğer siz de bir TTNET İnternet müşterisi iseniz TTNET internet faturası ödeme adımlarını bu yazının devamından öğrenebilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerde internetiniz mevcutsa fatura ödeme yapmak çok daha kolay! Kredi kartı ile online fatura ödeme işlemini TTNET Online İşlemler bölümüne giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ad – Soyad sorgulama veya Hesap No ile sorgulama bölümlerinden herhangi birini kullanarak ilk aşamada fatura borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Bu aşamada TC kimlik numaranızı yanınızda bulundurmayı unutmayın.

TTNET internet faturası ödeme işlemi için devam ettiğinizde ilgili işlemi seçerek kredi kartınız ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura sorgulama sayfasından işlem yapmak yerine Hesap No / TCKN/ ADSL No / NET Mobil No bilgilerinden herhangi birini doldururarak online hizmet sağlayıcınızdan güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada yapmanız gereken öncelikli işlem kredi kartı ile ödeme seçeneğini işaretlemek olacaktır. Bu şekilde TTNET İnternet fatura ödeme işleminizi ilgili adımlar dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.

TTNET Mobil hizmetinen faydalanan abonelere özel olarakTTNET mobil seçeneğini işaretleyip telefon numaranızı girerek ödeme sağlayabilirsiniz. Telefon numaranızın başına sıfır koymadan 10 hane olarak girmeye dikkat etmelisiniz.

TTNET İnternet fatura ödemenizi 7/24 istediğiniz her an internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Yaşadığınız herhangi bir aksaklıkta Online İşlem Merkezi 444 1 444’ten bilgi alabilir işleminize her zaman güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Online fatura ödeme yöntemi hayatınızı kolaylaştıracak. Dönem borçlarınızı online yöntem ile öğrenebilirken geçmiş döneme ait borçlarını da ayrıntılı bir biçimde görüntüleyebilir fatura ödeme işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Evden çıkmanıza, zaman harcamanıza ve bir yol katetmenize gerek kalmadan hiç bir yetkili bayi bulma zahmetine katlanmadan güvenli bir şekilde olduğunuz yerden “fatura ödeme” işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Teknolojinin size sunduğu fırsatlardan hemen yararlanmak için yukarıdaki adımları dikkate alarak TTNET İnternet fatura ödeme işleminizi şimdi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme yapmak için tıklayın.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*