Türk Telekom yeni dönemde kampanya ve hizmetlerine daha da hız verdi. Bir “Türk Telekom” abonesi iseniz; mutlaka bu avantajlardan faydalanmalısınız. Eğer abone Türk Telekom abonesi olmak istiyorsanız izi bekleyen birçok avantajın olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik avantajlar tarife ve kampanyalar kadar değil. Her ay ödemeniz gereken bir telefon faturanız var ise artık eskisi gibi bir ödeme noktasına gitmeniz bir Türk Telekom bayisi aramanız gerekmiyor. Sıra bekleme derdine son veren bu yöntem ile artık faturalarınızı kolaylıkla ödeyebileceksiniz hem de bulunduğunuz yerden bir adım öteye gitmeden. Türk Telekom telefon faturası ödeme işleminiz online işlemler aracılığıyla artık çok daha pratik ve rahat! Üstelik, Türk Telekom abonesi olduğunuz ilde de bulunmanız gerekmiyor.

Türk Telekom’da hızlı fatura ödeme seçeneği ile bir ödeme noktası aramanıza ve zahmete katlanmanıza gerek yok. Siz sevdikleriniz ile keyifle konuşun ve kendinize ayıracağınız zaman daha fazla olsun diye “online ödeme yöntemi “ hizmetinizde!

Türk Telekom hızlı öde seçeneğinden yalnızca T.C. kimlik numaranızı ve tarafınıza T.C. kimlik numaranız yanında yöneltilen güvenlik parolasını girdikten sonra Türk Telekom telefon faturası borç bilginizi veya Türk Telekom’dan almış olduğunuz diğer hizmetlere ait borç bilgilerinizi aynı ekrandan görüntüleyebilirsiniz. Üstelik yalnızca o aya ait faturalarınızı değil geçmiş dönemlerde ödememiş olduğunuz faturalar da bu ekranda listelenecektir. Dilerseniz tamamını dilerseniz ödemek istediğiniz faturalarınızı seçerek ödeyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz faturalarınızı ödemek için öde butonuna bastığınızda kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Böylece internetinizin bulunduğu her yerden herhangi bir ödeme noktası arayışına girmeden ister bilgisayarınızdan isterseniz de cep telefonunuzdan kredi kartı bilgileriniz ile online fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom yeni dönemine fiber güçlü özellikleri ile devam ediyor. Güçlü bir tarafta iseniz takımınıza özel paket, tarife ve kampanyalar, faturasız hattan faturalı hatta geçmek istiyorsanız bol internetli, aşım derdi olmayan fırsatlar var! Türk Telekom’un abonelerine sunduğu avantaj, tarife ve özel paketlere ulaşmak daha detaylı bilgi almak için Türk Telekom web sitesini ziyaret edebilir veya 444 1 444 nolu müşteri destek hattına ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu kampanyaları kaçırmayın ve keyifli hizmet kalitesini yaşayın. Faturalarınızı hızlıca ödemek için online fatura ödeme sistemini tercih etmeniz ise size kolaylık ve zaman yaratacak bir hizmet kullanmanızı sağlayacaktır. Türk Telekom telefon faturası ödeme işlemi için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli. Faturanızı hemen ödeyin, zamanınız size kalsın.

 

Türk Telekom telefon faturası ödeme işlemi için tıklayın

Bir önceki yazımız olan DOĞA TELEKOM TELEFON FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde doga telekom, doga telekom borcu ödeme ve doga telekom borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*