VASKİ Van su faturası ödeme işlemlerinizi kredi kartıyla online fatura ödeme hizmetini kullanarak gerçekleştirmeye ne dersiniz? Fatura ödemelerinizde kredi kartıyla online fatura ödeme sistemini kullanmak, size günlük yaşamınızda, rutin aylık fatura ödemelerinizde hız, pratiklik ve zaman kazandırır. Bir ödeme merkezine veya bir ödeme noktasına gitmeden faturalarınızı internet erişiminizin bulunduğu her yerden kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bu işlem için belli bir zaman dilimine bağlı kalmanız da gerekmez. 7/24 dilediğiniz saatte fatura ödemelerinizi kredi kartıyla online fatura ödeme servisini kullanarak yapabilirsiniz. Üstelik, VASKİ Van su aboneliğinizin bulunduğu ilde olmanıza hiç gerek kalmaz.

Kredi kartıyla online fatura ödeme sistemini sadece kendi VASKİ Van su faturası ödeme işlemlerinizde değil bir yakınınıza ait VASKİ Van su faturası ödeme işlemlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu işlm için VASKİ Van su faturası ödeme işlemini yapacağınız kişinin VASKİ Van su aboneliğine ait abone numarasını bilmeniz yeterlidir. Kolay, pratik, hızlı ve güvenilir işlem adımlarıyla geriye sadece ödemenizi yapmak kalır.

VASKİ Van su faturası ödeme işlemini yapmadan önce VASKİ Van su kurumunuzun web sitesinden tüm borçlarınızı tek ekranda sorgulayabilir; kredi kartıyla online fatura ödeme hizmetini kullanarak tamamını tek seferde ödeyebilirsiniz.

Planlı su kesintilerinden önceden haberdar olmak için VASKİ Van su kurumunuzun web sitesinden su kesintileriyle alakalı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Kesinti tarihi, kesinti sebebi, kesintinin hangi saatler arasında yaşanacağı, kesintinin hangi ilçe ya da belde de olacağı ve ne kadar süreceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda VASKİ Van su kurumunuzun web sitesinden kurumunuzun yaptığı çalışmalardan haberdar olabilir, haberlere göz atabilir, aboneliğinizi ilgilendiren duyurulara ulaşabilir ve siz aboneler için hazırlanan sıkça sorulan sorular bölümünden akılınıza takılan soruların cevabına müşteri hizmetlerini aramadan ulaşabilirsiniz.

Fatura ödeme işlemleriniz ile alakalı yaşadığınız herhangi bir problemde, sıkça sorulan sorular bölümünde cevabını bulamadığınız sorularda ya da VASKİ Van su kurumunu ilgilendirdiğini düşündüğünüz herhangi bir konuda VASKİ Van su kurumunuzun müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisinden destek talep edebilirsiniz. En kısa süre içerisinde müşteri temsilcisi size yardımcı olacaktır.

Kredi kartıyla online fatura ödeme sistemini kullanarak faturalarınızı hemen ödemek için aşağıdaki bağlantı linkini tıklamanız yeterlidir.

 

VASKİ Van su faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan AFYON SU FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*