Yeşilırmak YEDAŞ elektrik faturası ödeme işlemlerinizde hala ödeme noktalarında sıra bekliyor musunuz? Artık buna gerek yok! Oturduğunuz yerden, bir ödeme noktasına gitmeden 7/24 internet bağlantınız ile ödeme yapabilirsiniz. İster cep telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Yeşilırmak YEDAŞ elektrik faturası ödeme işlemi için “YEDAŞ” web sitesinde yer alan bölümden fatura borcunuzu sorgulayabilir, bu güne kadar ödemediğiniz faturalar ile birlikte güncel faturalarınızı görüntüleyebilir online hizmetlerde pratik, hızlı ve güvenilir işlem avantajı ile ödemenizi anında hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Elektrik faturanızın son ödeme tarihinin geçmemesine dikkat etmelisiniz. Son ödeme tarihi geçen faturalarınız sebebi ile henüz ikinci faturanız gelmeden elektrik kesintisi problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Online hizmetler size düzenli ödeme alışkanlığı kazandırır.

YEDAŞ’ta aklınıza takılan soruların cevabını sıkça sorulan sorular bölümünden bulabilirsiniz. Aynı şekilde YEDAŞ’ın abonelerine verdiği hizmetler, YEDAŞ hakkında haberler, abonelere ilişkin duyurular hakkında YEDAŞ web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

YEDAŞ web sitesi üzerinde yer alan,kaçak ihbar formu, arıza bildirim formu, öneri, talep ve şikayetlerinizi belirtmek için bir bölüm ve sokak aydınlatma şikayetlerine ulaşabileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlerden ihtiyacınız olanlar ile ilgili işlem yapmak için YEDAŞ web sitesinde olmanız yeterlidir.

Yeşilırmak YEDAŞ elektrik faturası ödeme işlemi ile ilgili takıldığınız bir yer ve karşılaştığınız bir hatada YEDAŞ müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisinden bilgi alabilirsiniz. Elektrik arıza bildirimi için 186 nolu telefon hattını arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Programlı elektrik kesintilerinden haberdar olmak için YEDAŞ web sitesi üzerinden programlı elektrik kesintileri bölümüne tıklayarak lektrik planlanan elektrik kesintilerinden ve hangi belde/ilçede kesinti yaşanacağından haberdar olabilirsiniz. Elektrik kesintisinin nedenini, kesinti yaşanacak saat aralığını ve kesinti tarihini de aynı şekilde öğrenebilirsiniz.

Yeşilırmak YEDAŞ elektrik faturası ödeme işlemi için elinizde ödenmemiş bir fatura borcu bulunuyorsa online işlemler ile hızlı, pratik ve güvenilir ödeme yapmak için şimdi aşağıdaki linke tıklayarak ödemenizi anında sadece dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.

 

Yeşilırmak YEDAŞ elektrik faturası ödeme işlemi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan ÇORUH EDAŞ ELEKTRİK FATURASI ÖDEME başlıklı makalemizde çoruh, çoruh edaş ve çoruh elektrik faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*